Knižní přírůstky – leden 2018

Krásný den,

rozhodla jsem se, že s novým rokem je čas i na nové rubriky. Jednou z nich by měly být pravidelné měsíční články o nových knížkách, které se u mě doma objevily. Kosmetické novinky patří mezi nejoblíbenější články, tak snad ty knižní vás také budou bavit:-)

objednávka z Knižního klubu

Domů mi pravidelně chodí katalog Knižního klubu a já si ho vždy poctivě pročtu. Ne vždy objednám, ale tentokrát mě tam zaujalo hned několik titulů. V rámci očisty duše i těla jsem si vybrala dvě knihy – HyggeChci spát. Tess Garitssenová je moje oblíbená autorka detektivek, a tak jsem tam nemohla nechat novinku Znám tajemství. Pro mamku k narozeninám (ona můj blog nečte, takže o překvapení nepřijde) jsem vybrala moc pěknou publikaci Nejmohutnější stromy naší země. V sekci romantických knih mě podle anotace zaujala novinka Na velikosti záleží. Jelikož ráda vařím i peču, pořídila jsem si i kuchařku Moje sladká kuchařka – 76 originálních receptů pro radost z pečení. No, a nejvíc jsem asi řádila ve výprodejové sekci, kde mi do oka padly tyto tituly – Lišky na vinici, Temné kouty a Bude to dobrý rok. Celkem jsem za devět knih zaplatila 1510 Kč i s dopravou.

něco pro očistu duše a těla

něco pro očistu duše a těla

velmi příjemná kniha, která člověka naplní optimismem

velmi příjemná kniha, která člověka naplní optimismem

jedna klasika a jedna příjemná romance

jedna klasika a jedna příjemná romance

něco ponurého:-)

něco ponurého:-)

pro mamku - měla radost

pro mamku – měla radost

kuchařky se vždy hodí:-)

kuchařky se vždy hodí:-)

Kanzelsberger Příbram

V mém nejoblíbenějším knihkupectví jsem si pořídila nějaké knihy, které se týkají mé práce. Jelikož mě čeká pracovní cesta do Walesu, tak jsem si objednala průvodce po Anglii a Walesu. Vypadá moc dobře a já se opravdu těším:-) Pravopisných cvičení a diktátů není nikdy dost, takže Diktáty trochu jinak pro 6. a 7. třídu, takže tak akorát pro moje středoškoláky. Ještě jsem si na koupila Přípravu na státní přijímací zkoušky.

něco na cesty

něco na cesty

něco do práce, abych měla zase z čeho čerpat inspiraci:-)

něco do práce, abych měla zase z čeho čerpat inspiraci:-)

Je vidět, že knihy si kupuji ráda a je to očividně směska:-) Dneska je už téměř konec měsíce a já tu mám další hromádku únorových přírůstků. zajímalo by mě, kde si rádi kupujte knihy Vy. Napište mi:-)

Vaše Čičulka

3 thoughts on “Knižní přírůstky – leden 2018

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      před lety jsem si slíbila, že si koupím průvodce po všech zemích, kam pojedu, takže mi doma docela narůstá polička s průvodci. A to navzdory tomu, že do mnoha destinací se neustále vracím (Irsko, Skotsko, Lotyšsko).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *