Vypáleno: listopad 2017

Krásný den,

jak se ochladilo, tak pálím svíčky a vosky jako ďas. Je to celkem vidět, vždy mi tu hoří nějaká svíčka a k tomu vosk v aromalampě. Svíčky mám úplně obyčejně, často z Ikey.

Ikea

Jak říkám, je u mě hodně častá:-) Povedlo se mi zlikvidovat hned dvě. Jedna z nich je ta veliká, měla vůni lesních jahod a opravdu mi jako asi jediná ikeácká provoněla obývák. Jen mě mrzí, že takto špatně dohořela. Druhá svíčka je s vůní pomeranče nebo mandarinky a jedná se o tu menší verzi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spaas

Tuto svíčku jsem dostala od kamarádky Terezky a voněla po jablku. To je jedna z mých nejmilovanějších parfemací:-) Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet další značku. Přirovnala bych ji k těm svíčkám z Ikey.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

čajovky Scented Candles

Tyto voňavé čajovky si dávám do takového lístkového svícnu z Jysku a moc se mi to takto dohromady líbí. Vůně je hodně jemná. Já jsem zvládla vypotřebovat třešňovou variantu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vosky Yankee Candle

Vypálila jsem jen dva vosky, a to Flowers in the Sun a Madagascan Orchid. Flowers in the Sun byla skvělá a neskutečně intenzivní vůně. Líbila by se mi i na jaro a léto, je teplá a svěží. Madagascan Orchid byla už těžší a sladší vůně, která se více hodila na podzim.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vím, že toho moc není, ale byla jsem skoro půlku měsíce v zahraničí, takže jsem neměla tolik příležitosti. V prosinci už pálím jako divá:-) Jaké podzimní vůně máte rádi Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *