Vůně měsíce: Twilly d´Hermes od Hermes

Krásný den, 

tuto rubriku jsem trochu zanedbávala a přitom jsem měla už dávno vybraný parfém, o kterém jsem vám chtěla napsat:-) Dnes se tedy podíváme na vůni, kterou jsem používala celý únor. Jedná se o krásnou Twilly d´Hermes od Hermes. 

Já sama bych si ji asi nekoupila, nenapadlo by mě to. Vybral mi ji ale strejda a na podzim mi ji přivezl jako dárek. Fakt nevím, jak to dělá, ale už zase se neskutečně strefil. Vůně je to hodně dospělá, ženská a rozhodně ne prvoplánová.

Jedná se o kombinaci květinových tónů s orientálním kořením. Na začátku ucítíte pikantní zázvor, po kterém pokračuje okouzlující tuberóza, a vše zakončuje hřejivé dřevo. Pořád jsem přemýšlela, která složka dělá tu vůni tak přitažlivou, a myslím, že to bude to tuberóza. Je to nevšední květinové aranžmá, které dělá každý parfém jedinečným.

na oficiálních stránkách se dočtete, že by vůně měla symbolizovat život mladých dívek, ale na mě ta vůně působí opravdu velmi dospěle. Hravý je rozhodně samotný flakon a jeho design. Krabička je plná veselých a jasných barev a stejný motiv se objevuje na stužce, která je uvázaná kolem víčka. Samotná lahvička je už docela jednoduchá, skleněná s černým nápisem a černým těžkým víčkem. Výrazným prvkem je tam právě ta barevná látka.

S vůní jsem opravdu moc spokojená, mám tam už jen zbyteček, který mi vydrží jen na pár dnů. Podle mě se hodí více na chladnější měsíce, kdy dávám přednost teplejším a kořeněnějším vůním. Jaký parfém jste v poslední době nejvíce používali Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Vůně měsíce: Twilly d´Hermes od Hermes

    1. ciculka Post author

      Ahojky,
      o této vůni jsem už hodně slyšela, budu ji asi muset taky vyzkoušet:-) Twilly mi už došla, takže teď mám Pure Woman od Bruno Banani. Je to takový návrat na vysokou, používala jsem ji o zkouškovém ve druhém ročníku:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *