Vosky Yankee Candle

Krásný den,

v květnu jsem si všimla že na parfums.cz mají slevy na nějaké výrobky od Yankee candle. Já jsem tomu šílenství moc nepodlehla a jeden vosk mi vydrží dlouho. Nepotřebuji mít doma neustále zapálenou svíčku  určitě za ni nechci utrácet stovky korun. Každopádně tato akce mě zaujala, a tak jsem se rozhodla, že pár vosků si domů pořídím. Vosky stály 49 Kč nebo 59 Kč za kus. Vybrala jsem si celkem sedm kousků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vanilla Lime

Vůně je sladká s lehkým kyselým podtónem. Moc se mi líbí barva, je taková anglicky zelená:) Trochu mi to připomíná jeden tělový peeling od Baley. Cena je 49 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Clean Cotton

Tento vosk je prostě vůně čerstvě vypraného prádla. Moc se mi líbí, je to taková čistá vůně, jako když ám visí prádlo venku na sluníčku:-) Cena je 59 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wedding Day

Ne že bych se vdávala, ale zaujal mě ten název. Vůně je jemná a květinová, cítím růži a jasmín. Cena je 49 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Summer Scoop

Tento růžový vosk je jako nějaká žužu sladkost s trochou ovocného jogurt. Jemné, ale sladké:-) Cena je 49 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Verbena

Verbena byla jasná volba, je to moje oblíbená parfemace. Mám ráda nakyslé vůně. Cena je 59 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lemon Lavender

Přiznám se, že kombinaci levandule a citrusů jsem si na začátku nedovedla pořádně představit, ale jsem moc spokojená. Je to intenzivní sladkokyselá vůně, která působí uklidňujícím dojmem. Cena je 49 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cassis

Cassis je jediná vůně, u které jsem šla najisto. Už jsem ji jednou měla, a ačkoliv v obalu moc zajímavá není, umí pokoj nádherně provonět. Cena je 59 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako dárek jsem k objednávce obdržela vzorek vůně od Johna Galianna. Na vosky v akci jsem zvědavá a určitě se o nich ještě něco dozvíte. Jaký máte názor Vy na Yankee Candle? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Vosky Yankee Candle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *