Kosmetické nákupy a novinky: květen 2016

Krásný den, 

na květen jsem si dala nákupní stopku na kosmetiku, abych něco ušetřila a zároveň zase trochu zlikvidovala nasyslené zásoby. Nemám problém vypotřebovávat tu pečující kosmetiku, ale v dekorativce mi vždy dojde jen to, co používám každý den a kupuji to pravidelně (pudr, řasenka). Musím se pochválit, víceméně jsem to nijak neporušila.

Avon poprvé

Bylo to těžké, ale koupila jsem jen tři micelární vody Nutra Effects, jedna stála 29 Kč. Objednávala jsem si je především proto, abych splnila motivační program. Moc jsem od nich nečekala, ale jsem mile překvapena, používám už druhé balení a jsem zatím velmi spokojená. V rámci motivačního programu jsem za dvě koruny pořídila řasenku SuperExtend Extreme a novinkový make up Ideal Flawless v odstínu Bright Quartz. Make up a řasenku schová do nějaké soutěže nebo jako dárek pro nějakou kamarádku.

micelární vody...vážně jsem si koupila tři, ale jednu jsem už zvládla vypotřebovat:-)

micelární vody…vážně jsem si koupila tři, ale jednu jsem už zvládla vypotřebovat:-)

make up a řasenka

make up a řasenka

Oriflame

Z katalogu Oriflame jsem si objednala už v dubnu novou vůni Innocent White Lilac z Women´s Collection. Stála 229 Kč a platila jsem za ní ještě v dubnu, takže do května by se počítat neměla, ale kolegyně mi ji přinesla až v květnu. Vůně je krásná, trošku jiná než šeříková od Yves Rocher, ale šeřík je jasný:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

s bleskem:-)

s bleskem:-)

časopis Harper´s Bazar 

V časopisu byl moc hezký dárek, sada miniatur od L´Occitane. Jedno balení má objem 50 ml a jeho parfemace je verbena (moje nejoblíbenější od této značky). Bazar většinou moc nekupuji, ale tentokrát jsem ho tam nemohla nechat:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

časopis Cosmopolitan

V posledním Cosmopolitanu bylo jako dárek holítko od Wilkinsonu. Cosmopolitan si kupuji pravidelně již několik let, takže tohle byl jen příjemný bonus. A holítko se vždy hodí:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

časopis InStyle

Jako dárek k tomuto časopisu byla miniaturní verze suchého šamponu Batiste s třešňovou parfemací.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DM drogérie

Na větší nákup jsem se musela vypravit do drogérie DM, kde jsem nakoupila několik nutností. Došly mi krémy na nohy, takže jsem se rozhodla, že uvěřím Klárce z House of Skodulka a pořídím si krém na nohy s ureou od Baley. K němu jsem si vybrala ještě jeden – krém na nohy se solí z Mrtvého moře. Jsem na oba dva zvědavá. Došel mi transparentní pudr a akutně jsem potřebovala nový. Sáhla jsem tentokrát po tom od značky She a jsem s ním moc spokojená. od stejné značky jsem koupila ještě čirý gel na obočí, který mi také došel. Nakonec jsem si koupila náhradní hlavice do holítka od Baley.

krémy na nohy

krémy na nohy

gel na obočí a transparentní pudr - oba produkty používám asi tři týdny a je to znát:-)

gel na obočí a transparentní pudr – oba produkty používám asi tři týdny a je to znát:-)

holítka:-)

holítka:-)

Parfums.cz

Na parfums.cz jsem si objednala nějaké věco od yankee candle, o kterých vám napíšu samostatný článek. Jako dárek k objednávce jsem dostala vzorek vůně Parlez – moi d´Amour od Johna Gallianna. Ještě jsem ho nezkoušela, ale jsem zvědavá:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Avon podruhé

Na konci května mi přišel další balík z Avonu, který už obsahoval více věcí pro mě. Tady jsem už zhřešila a koupila si nový meruńkový lesk na rty Glazewear v odstínu Tinted Peach. Z novinek jsem si objednala nový BB krém z inovované řady Anew Vitale. Moje poslední BB mi teď došlo (uvidíte ho v červnových vypotřebovaných produktech), tak jsem zvědavá, jestli budu tolik milovat i toto inovované složení. Jelikož se začíná výrazně oteplovat a já jsem spíš sýr než sušenka, musela jsem se zásobit krémem na opalování s pořádným faktorem. Vybrala jsem si velké a menší balení krému s SPF 50. Menší balení jsem společně s vůní Scent Essence Sparkly Citrus dostala za 2 Kč jako dáek v rámci motivačního programu. Z katalogu jsem si vybrala ještě pinzetu, kterou jsem nějak ztratila. A nakonec z nové řady Naturals aloe s bavlnou mě zaujala hydratační pleťová maska a hydratační pleťový sprej. 

pinzeta

pinzeta

produkty z motivačního programu

produkty z motivačního programu

opalovací krémíky

opalovací krémíky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Květnové nákupy byly tedy skromné, doufám, že se mi podaří držet se trochu zkrátka i v červnu (i když jsem už v Yver Rocher utratila asi 575 Kč). Asi k tomu budu spíš donucena, protože jsem nečekaně zaplatila obě mé letní dovolené (Řecko a Irsko), a tak se moje úspory povážlivě ztenčily:-) Co pěkného jste si koupili Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *