Vlasová péče Tigi

Krásný den, 

dnes se spolu podíváme na duo šamponu a kondicionéru od značky Tigi. Jedná se konkrétně o řadu Recharge, která by měla být určená na vlasy bez života. Sadu jsem kupovala za cca 350 Kč na eshopu elnino. Byla to akční cena, která je podle mě výhodná, protože objem jedné lahve je 750 ml, což je trojnásobek klasické lahvičky.

Šampon má gelovou konzistenci a krásnou fialkovou barvu. Velmi příjemně voní a ta vůně je z vlasů ještě dlouho cítit, z toho jsem byla opravdu nadšená. Už při mytí cítíte, jak jsou vlasy najednou pevnější a plnější, byla jsem z toho opravdu překvapená. Co se týče maštění vlasů, s čímž já mám velký problém, tak jsem byla docela spokojená. Šampon mi vše prodloužil asi o půl dne, což je vlastně úspěch:-)

 

Kondicionér se ukrývá ve stejně praktické lahvi jako šampon. Má zamačkávací víčko, které dobře pracuje a funguje. Kondicionér je hutnější, hustší a takový krémový. Voní stejně pěkně jako šampon. Vlasy jsou po použití hezky hydratované, ale pořád neztrácí objem, který jim dodal šampon. Vlasy se velmi dobře rozčesávají, což je pro mě nutnost, bez které se neobejdu.

Celkově jsem s touto dvojkou velmi spokojená a určitě si ji koupím znovu. Bylo mi fakt líto, že jsem to už dodělala. Určitě bych to mohla doporučit všem, které trápí objem a pevnost vlasů. Znáte tuto značku? Zkoušeli jste od ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Vlasová péče Tigi

    1. ciculka Post author

      Ahoj Stáni,
      fakt byly skvělé. Už jsem se dívala na eshop, že bych si je zase koupila, ale musela jsem si to zakázat. Nejdřív musím spotřebovat to, co mám doma. Před Vánoc jsem nakoupila docela dost vlasovky, takže mi to bude chvilku trvat. Ale pak bych je chtěla pořídit znovu, vydržely mi i docela dlouho, a to já mám velkou spotřebu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *