Tekuté linky Yves Rocher a Eyeko

Krásný den, 

dneska pro vás mám takovou rychlou recenzi na dvoje oční linky. Jedná se o tekuté linky v černé barvě. Jedny jsou od značky Yves Rocher a druhé od kultovní značky Eyeko.

Oční linky Mat, Yves Rocher

Tyto černé linky jsem měla v boxu od YR. Měla jsem z nich radost, protože mi doma zrovna linky došly. Nakonec jsem ale naprosto zklamaná. Mají sice krásnou černou barvu, která schne do matu, ale to je vše, co mohu pozitivního říci. Vše totiž zabíjí ten aplikátor. Jedná o takový ohebný plastový klacek, kterým se nedají pořádně nakreslit nějaké slušné linky. Možná by to šlo, když by víčko bylo rovné jako přímka.

Oční linky Black Magic, Eyeko

O této značce jsem už předtím slyšela a oční linky by měl být jejich kultovní produkt. Dost jsem se na ně tedy těšila, ale jsem z toho docela rozpačitá. Asi po třetí aplikaci se mi rozpadl štěteček, který je tvořen z mnoha štětinek. Druhým problémem je samotná aplikace, kdy se mi s nimi daří dělat jen silnější linky, tenké jdou velmi špatně. Dalším problémem je sytost černé barvy, která upadá při líčení druhého oka. A nakonec tu mám velmi slabou výdrž a tendenci se rozmazávat.

Celkově jsem z obou linek dost nenadšená, obzvlášť z těch od Yves Rocher. Nakonec jsem si došla koupit milované tekuté linky od Reginy a pak jedny ve fixu od Essence, které mě vyšly asi na 60 Kč… Jaká je Vaše oblíbená značka tekutých linek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Tekuté linky Yves Rocher a Eyeko

    1. ciculka Post author

      Ahoj, to je škoda, ale jestli máš ten pocit, tak se do nich přeci nebudeš nutit, to je jasné. Já mám linky moc ráda, nejvíce nosím černé, ale i na barvy mě užije – zelenou, fialovou, petrolejovou…Prostě podle líčení a nálady:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *