Valentýnský lookfantastic box – limitovaná edice

Krásný den, 

jestli čtete tento blog pravidelně, tak jste si už asi všimli, že jsem si nedávno zaplatila předplatné lookfantastic boxu, který mi každý měsíc chodí. Přišla mi do emailu i nabídka na speciální valentýnskou limitovanou edici, kde jsou jen plná balení. Byla tedy o dost dražší, ale znala jsem obsah dopředu a promyslela jsem si, jestli tam jsou opravdu produkty, které chci. Nakonec jsem si box objednala. Stál 1800 Kč a měla jsem na něj ještě jako předplatitelka nějakou slevu. Je to můj největší nákup kosmetiky za únor, tedy aspoň doufám (píši tento článek v sobotu 22. 2., takže mám ještě týden na nákupy které ale neplánuji).

co box obsahoval:

 • oční krém, Ecooking
 • paletka na oči a tvář Hello Beautiful Face Palette: LA Angel, Pixi
 • předšampon Dream Filter Treatment, Color Wow
 • rozjasňovač Cookie Highlighter, Benefit
 • pleťový booster Skinesis Intense Hydrating Booster, Sarah Chapman
 • něco jako peeling Microdermabrasion, Dr. Brandt

Oční krém, Ecooking

Tento oční krém je určený na velmi silnou hydrataci očního okolí. Měl by pomáhat v boji s tmavými kruhy, vráskami a měl by ničit otoky. Obsahuje kokosový olej vitamin a glycerin. Složení by mělo podporovat přirozenou tvorbu kolagenu a měl by redukovat známky stárnutí.

Paletka na oči a tvář, Pixi

Tato paletka obsahuje celkem 15 stínů, přičemž 12 z nich je určeno na oči a 3 na pleť. Měla by obsahovat i vitamin E. Odstíny jsou přirozené a spíše teplé, ale myslím, že ji využiji, důkladně jsem nad tím přemýšlela:-)

Předšampon Dream Filter treatment, Color Wow

O této značce jsem už dost slyšela a je hodně chválená. Toto by měl být jedinečný produkt, který se má nanášet do vlasů před mytím. Z vlasů by měl dostat zbytky stylingových produktů a celkově by měl podporovat barvu vlasů a jejich plnost. Má se používat jen jednou týdně.

Rozjasňovač Cookie, Benefit

Plné balení rozjasňovače je pro mě velká výzva, chtěla bych se totiž s nimi naučit více pracovat. S bronzerem se už lepším, ale rozjasňovač vůbec nepoužívám. Chtěla jsem si koupit celou paletku od Benefitu, ale nějak jsem se k tomu nakonec v lednu neodhodlala. Tento produkt se dost líbil i mamce, hned ho vyzkoušela:-)

 

Hydratační pleťový booster, Sarah Chapman

Tento produkt má lehkou formuli, která má být hedvábná a bez olejů. vzhled by po nanesení na pleť  měl být opravdu rozzářený, plnější a booster pomáhá s dehydratovanou pletí. Na toto sérum jsem hodně zvědavá a těším se na používání, protože hydratace je u mě rozhodně veliké téma:-)

Microdermabraze, Dr. Brandt

Jestli jsem to dobře pochopila, mělo by se jednat o peeling nebo produkt na podobné bázi. Speciální formule s krystalky má proniknout do hloubky pleti, zjemnit ji, vyhladit jemné linky a vrásky a celkově ji rozjasnit. Na pleti by to mělo působit dvě minuty a produkt je určený pro již starší pleť.

Celkově jsem s obsahem boxu spokojená, je tu mnoho pěkných produktů, všechny využiji a ráda je vyzkouším. Některé značky znám, jiné velmi ráda poznám. jak vás tato valentýnská limitka zaujala? Pořídili jste si něco pěkného k tomuto svátku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

4 thoughts on “Valentýnský lookfantastic box – limitovaná edice

 1. WantbefitM

  Cena boxu je teda něco, ale aspoň jsi věděla obsah a mohla promyslet, zda produkty využiješ 🙂 My normálně v přítelem slavíme Valentýna večeří, ale letos šel v pátek na noc, takže jsme si udělali hezký den v neděli, kdy jsme jeli na výlet do Prahy 🙂 Také mě přítel dal moc krásný obraz s jeho textem. Já ho na oplátku pozvala an snídani a koupila kvalitní krabičky 🙂

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   kdybych nevěděla, co tam je, tak do toho nejdu, protože ta cena je vysoká i na mě. Obraz je rozhodně moc pěkný a originální dárek a kvalitně strávený čas s někým milovaným je určitě nejlepší:-)

 2. Stáňa

  My Valentýna neslavíme ani si k němu nic nekupujeme, ale letos jsme si zrovna náhodou koupili v Lidlu v britském týdenu stejky a manžel udělal parádní večeři, takže to bylo jako k Valentýnu :D.
  Z boxu mne zaujal oční krém, ten zbytek bych asi moc nevyužila…

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky jsem byla v Lidlu na britský týden, s kolegou, a nechala jsem tam strašně peněz:-) Tento měsíc neutrácím za kosmetiku, ale teda nákupy potravin nejsou zrovna malé:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *