Tropické plátýnkové masky z Dermacolu

Krásný den,

na eshopu Dermacolu jsem nedávno objevila jejich plátýnkové masky s tropickými motivy. Vůbec jsem je v obchodě nezaregistrovala, takže jsem si je samozřejmě hned objednala. V minulosti jsem už nějaké masky od této značky měla a nebyla jsem s nimi moc spokojená, tak jsem doufala, že to bude nyní lepší.

Hydratační pleťová maska s kokosovou vodu a květy tiaré

Hydratační plátýnková maska byla ze všech tří masek nejlepší. Slibuje okamžitý hydratační účinek. Po aplikaci by měla být pleť zářivá, vláčná a vyživená. Co se týče plátýnka, je to naprostá katastrofa. Je tak dlouhé, že nahoře ho mám tam aspoň pět centimetrů ve vlasech a dole mi zakryje všechny moje brady i kus krku:-D Po stranách je zase natolik úzké, že mi končí tak v polovině tváře. Každopádně na pleti byla velmi příjemná a opravdu moc dobře hydratovala. Pleť byla pěkně vyživená.

Omlazující pleťová maska s ananasem a květem banánu

Ananasová varianta je určená na boj s vráskami. Měla by pleť zjemnit a vyživit, zároveň dodává pocit svěžesti. Na začátku mě tato maska na pleti docela štípala, mám podezření, že mi to dělá ten ananas, který je docela agresivní. Asi po pěti minutách se to srovnalo, ale stejně mi to nebylo úplně příjemné. Po sundání pleť chvilku lepila, ale pak to bylo už v pohodě.

Vyhlazující pleťová maska s goji a květem ibišku

Tato maska by měla pleť vyhladit a zregenerovat. Obsahuje květy ibišku a hlavně výtažky z bobulí goji. Plátýnko této masky má úplně příšerný tvar – je extrémně dlouhé a hodně úzké, takže mi končí tak v půlce tváře. Na pleti mě maska hodně štípala, to jsem tedy vůbec nečekala. Po sundání byla pleť celkem ulepená a moc se mi nelíbila ani na pohled.

I když tyto tropické masky vypadají fakt pěkně, tak mi sedla jen ta kokosová verze, ostatní mi opravdu nevyhovují. Dermacol by měl každopádně zapracovat na svých plátýnkách, toto je opravdu mizérie…. Viděli jste už tyto masky někde v drogérii? Zkoušeli jste nějakou jinou masku od Dermacolu? Jak jste s ní byli spokojení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Tropické plátýnkové masky z Dermacolu

 1. Helena

  Zase ty masky, zase vám, že je flákám…
  Slibuji teď sama sobě, že se večer namaskuji :o)
  Hani, měj klidné pondělí. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já od Dermacolu ještě žádnou masku myslím neměla a musím říci, že tvá recenze mne tedy moc nenalákala. Ale obaly mají dost povedené.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, nikde jsem je neviděla, ale ty obaly jsou tak lákavé, krásně vyletněné, hlavně teď, když je zima v plném proudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *