Travel Size Favorites od The Balm – recenze

Krásný den,

před časem jsem si udělala radost a pořídila si sadu miniatur od značky The Balm. Dříve byla tato značka docela dost vidět v beauty světě na internetu, ale v poslední době mi přijde, že se o ní moc často nemluví, což je škoda. Já tu mám taštičku plnou jejich oblíbených miniatur, i když bych řekla, že ta řasenka je zrovna v plném balení. The Balm poznáte vždy podle originálních retro obalů a vtipných názvů. Jedná se o tzv. clean beauty značku. V sadě je řasenka, báze pod makeup, tvářenka, bronzer a rozjasňovač.

Bronzer Bronzilla

Bronzer je v obalu z tvrdého papíru, což je typické právě pro všechny kousky této značky. Má středně hnědý odstín s lehkým podtónem do červena, což je fajn pro studenější a světlejší typy, jako jsem já. V létě se taky opaluji spíše do červena než do olivového podtónu. Je hezky pigmentovaný, ale není to zase až moc, aby to člověk zbytečně přehnal. Bronzer se skvěle hodí i jako oční stín.

Rozjasňovač Double Crosser

Já na rozjasňovače moc nejsem, mám pocit, že mi na tváři hodně zdůrazňují texturu pleti a téměř žádný i nesluší ve vnitřním koutku oka. Tento rozjasňovač je velmi přirozený, má takový champagne podtón, což je podle mě nejlichotivější odstín. Zkoušela jsem ho i na tváře, ale úplně se v tom asi necítím. Za to je fakt dobrý do vnitřního koutku oka, to jsem vůbec nečekala. I zde je možnost využívat ho jako oční stín a to se mi líbí.

Tvářenka Big Date

Třetím kouskem na tvář je tvářenka v moc hezkém matném odstínu Big Date. Je to taková tmavší růžová s fialkovým podtónem. V krabičce vypadá celkem tmavě a výrazně, ale na tvářích je fakt skvělá. Myslím si, že bude slušet spíše světlejším a studenějším typům, jako jsem já. Má úplně sametovou konzistenci a je krásně jemná. Ta se opravdu povedla.

Báze pod makeup Anne T. Dotes

Posledním kouskem na pleť je báze pod makeup. Já mám báze moc ráda a tato byla hodně povedená. Je lehká, rychle se vsákne, ale makeup na ní hezky drží, dobře se zapracovává a nikde se nedrolí. Testovala jsem ji s několika makeupy a jedním BB krémem a nikde nebyl problém (makeupy Loreal, Douglas, Oriflame, BB krém Missha). Tu bych si velmi ráda pořídila i v plném balení.

Řasenka The Balm Nuit

Posledním kouskem z této sady je řasenka, která mi přišla i nejslabší. Nevím, jestli jsem neměla trochu vadný kus, ale byla hodně suchá, až vyschlá. Na řasách dělá hodně přirozený efekt, docela se mi drolila pod oči. Lepší byla určitě na ty spodní řasy, ale nijak nadšená z ní nejsem. Je to škoda, kartáček a přírodní štětinky se mi líbily.

Celkově se tato sada dost povedla. Vyjma poněkud slabší řasenky jsou to všechno skvělé produkty a líbí se mi, jak ty pudrové kousky mohu používat i na oči, což se hodí třeba při cestování. Vše přišlo v uzavíratelné plastové taštičce, ta se hned hodí do letadla.

Jak se tato sada líbí vám? Používáte rozjasňovače? Znáte značku The Balm? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Travel Size Favorites od The Balm – recenze

 1. Helena

  Hani, rozjasňovač občas používám, ale tuhle značku neznám. Ty obaly jsou zajímavé…
  Děkuji za představení a přeji příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já ze všech věcí nejméně používám rozjasňovač, ale tento se hodí i jako oční stíny, tak to je fajn.

 2. Lucie

  Ahoj, rozjasňovače používám, nicméně spíš běžné, drogerkové značky jako Essence a Catrice. Od The Balm jsem měla rozjasňovač Mary Lou manizer, ale už to byla letitá záležitost, navíc jsem ho nijak moc nepoužívala, takže už jsem ho vyřadila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *