Plátýnkové masky Pure Essence od Holika Holika – recenze

Krásný den,

Holika Holika je korejská značka kosmetiky a já ji mám ráda už hodně let. V Rossmannu jsem si vybrala hned pět jejich plátýnkových masek z řady Pure Essence. Jedná se o varianty Shea Butter, Green Tea, Strawberry, Rice, Pearl a Damask Rose.

Plátýnková maska Damask Rose

Tato plátýnková maska obsahuje výtažky z damašské růže a měla by vyhlazovat pleť a zároveň jí jemně rozjasňuje díky odstraňování barevných změn. Maska měla moc příjemné plátýnko, dobře drželo a hezky vonělo po růžích. Na pleti byla příjemná, zklidňující a moc pěkně vyživovala.

Plátýnková maska Rice

Druhá maska obsahuje extrakty z rýže a měla by mít zpevňující a čistící účinky. Plátýnko je vyrobeno ze speciálního materiálu, díky kterému skvěle přilne k pleti. Maska má velmi jemnou vůni, opět je příjemná a dobře hydratuje a vyživuje. Čistící účinky jsem úplně nezaznamenala, ale masa byla skvělá.

Plátýnková maska Pearl

Třetí maska obsahuje výtažky z perel, což je složka, která by měla hydratovat a posilovat pleť. Perlový extrakt je přírodním zdrojem aminokyselin a minerálních solí. Právě aminokyseliny by měly pleť hydratovat a vyživovat a zároveň zpomalovat proces stárnutí. Minerální soli mají zase tonizovat a hydratovat. Maska je opravdu úžasně hydratační a vyživující, vůbec jsem neměla pocit, že bych se pak musela mazat.

Plátýnková maska Strawberry

Čtvrtá maska obsahuje extrakty z jahod a citronu. Je určená pro hydrataci, revitalizaci a výživu pleti. Maska by měla pleti dodávat rozjasněný a zářivý vzhled a je vhodná i pro suchou pleť. Opět je zde stejně povedené plátýnko a maska má příjemnou ovocnou vůni. Já jsem nejvíce zaznamenala tu hydrataci a výživu.

Plátýnková maska Green Tea

Předposlední maska dnešního článku je plná extraktu ze zeleného čaje a je vhodná pro každodenní péči o obličej. Maska by měla hydratovat a vyhlazovat. Vůně zeleného čaje je moc příjemná, svěží, já ji měla vždy ráda. Na pleti je maska příjemná, skvěle drží a výborně hydratuje a opravdu jemně rozjasňuje pleť.

Plátýnková maska Shea Butter

Poslední maska dnešního článku obsahuje výtažky z bambuckého másla. Je určená pro intenzivní hloubkovou hydrataci a výživu. Díky tomu je maska vhodná pro suchou pleť. Opět je zde stejně povedené plátýnko, které dobře drží. Maska je určená na hydrataci a výživu a dobře to plní.

Masky od Holika Holika se opravdu povedly a jejich aplikaci jsem si opravdu užívala. Všechny byly skvělé na hydrataci a výživu. Po žádné pleť nelepila, takže jsem byla spokojená. Znáte tuto korejskou značku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Pure Essence od Holika Holika – recenze

 1. Stáňa

  Hani, kupovala jsem si tyto masky v rámci akce 2+2 zdarma v Rossmannovi, mám vyzkoušené zatím tři (perlovou, čajovou a jahodovou) a byla jsem vždycky spokojená.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem byla taky spokojená a myslím si, že jsem je nakoupila v nějaké podobné akci…

 2. Lucie

  Ahoj, značku znám, třeba jejich zklidňující gel s aloe u mě nesmí doma chybět už hodně let, masky jsem ještě nezkoušela, ale až na ně někde narazím, tak určitě beru:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *