To se nepovedlo I

Krásný den,

rozhodla jsem se zavést novou rubriku, kterou jsem zatím nechala pod pracovním názvem To se nepovedlo. Občas se mi doma bohužel sejdou kosmetické kousky, které mi z nějakého důvodu nesedly a vadí mi. Asi to bude zaměřené především na dekorativní kosmetiku, o té pečující recenze píšu poměrně často. Dnes se podíváme na tři kousky od značky Make Up For Ever, Maybelline a Rose & Fig.

Transparentní pudr, Make Up For Ever

Toto je pro mě asi největší zklamání dnešního článku, jelikož je to samozřejmě nejdražší kousek. Transparentní pudr jsem si kupovala v sadě ještě s několika kousky. Má celkem hezké balení, i když na tom černém povrchu je vidět každý dotyk. Co mi ale vadí, je ta neuvěřitelná „křídovost“ pudru. Tak strašně mi zdůrazňuje všechny nedokonalosti pleti, póry a fakt hodně vysušuje. Pořád se snažím přijít na to, jak ho používat a nerozčilovat se u toho, ale zatím je to marná práce.

Perfector 4-in-1, Maybelline

Tuto lehce zabarvenou věcičku jsem si koupila na notinu, když jsem nesehnala BB krém od Lorealu. Vyskakovalo to tam na mě jako podobný produkt, ale je to fakt hrůza. Ze všech tří dnešních věcí je toto nejhorší. Má to lehce narůžovělou barvu a konzistencí mi to připomíná paštiku Májku. Při aplikaci se to do pleti vůbec nevstřebává, dělá to jen žmolky a různě to cestuje po obličeji. Vůbec nechápu, co si od toho výrobce sliboval, ale už mi to jde pryč z bytu.

Báze pod makeup, Rose & Fig

Tuto bázi mám z nějakého boxu a má opravdu moc hezký obal. Báze slibuje pocit saténové pleti, měla by vyplňovat a zjemňovat póry. I když ten primer vypadá moc hezky, má zásadní chybu – na pleti dělá neustále žmolky a makeup a vlastně nic na něj nelze nanést. I když ho mám opravdu malinko, tak ho nerozetřu tak, aby se vstřebal. Žmolky dělající primer fakt nepotřebuji, i když má moc hezký design obalu.

Znáte dnešní kousky? Co vám naposledy nesedlo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “To se nepovedlo I

  1. Helena

    Hani, to žmolkování se mi stalo před nějakým rokem, vlastně ani už nevím, který výrobek to dělal. Rozhodně netestuji kosmetiku jako ty, tak si mi to nestává. Ta báze má tedy opravdu moc hezký obal.
    Přeji příjemnou neděli, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *