Řada Glow Essentials od Oriflame – recenze

Krásný den,

v polední době jsem otestovala docela dost produktů od katalogové značky Oriflame. Já mám k Oriflame takový ambivalentní vztah – měla jsem tam několik skvělých oblíbenců, ale oni téměř vše zrušili a v poslední době je Oriflame hodně drahý a máloco mi sedne. Glow Essentials je celkem nová řada, kterou v katalogu mají. Jedná se o jejich levnou pleťovou péči. Jeden produkt stál v akci 130 Kč. Já jsem si vybrala takové moje klasické kombo – čistící gel a masku s peelingem.

Maska a peeling Glow Essentials

Tento produkt v sobě kombinuje masku a peeling, ale já jsem ho používala primárně jako peeling, masek mám doma fakt dost. Má jednoduché balení v podobě měkké plastové tuby, která stojí na klasickém šroubovacím víčku. Asi by mi z hlediska manipulace v koupelně více vyhovovalo odklápěcí víčko, ale bez problémů jsem ho spotřebovala. Peeling má jemnou parfemaci, která nijak nedráždila. Podle obalu by měl obsahovat vitamíny B3 a E a je určen pro všechny typy pleti. Peeling je krémový, konzistence není moc povedená, protože obsahuje nesouměrně velká zrníčka a je jich docela málo, takže ta obrušující schopnost jaksi mizí. No, a když peeling „nepeelinguje“, tak je mi vlastně na nic.

Čistící gel Glow Essentials

Čistící gel má úplně stejné balení jako peeling, jen je ho větší množství. Zde jsem se více prala s tím víčkem, ale j fakt, že jsem někdy nešikovná. Čistící gel stejně jako peeling obsahuje vitamíny E a B3. Je určen pro všechny typy pleti a je dermatologicky testovaný. Má mléčně bílou barvu a takovou zvláštní konzistenci, nejvíce mi to připomíná gelový jogurt. Na pleti je ale příjemný, dobře funguje, hezky vyčistí. Docela vysušuje, ale není to to nejhorší, co jsem zažila. Glow efekt jsem úplně nezaznamenala. Není to úplně propadák (na rozdíl od peelingu), ale Baleu seženu ve větším za třtinovou cenu a voní mi více a funguje minimálně stejně.

Z této řady jsem poměrně rozpačitá. Peeling se fakt nepovedl, ten je docela tragický. Čistící gel sice funguje, ale nijak více mě neokouzlil. Jaký máte vztah ke značce Oriflame vy? Máte tam něco, co bych měla určitě vyzkoušet? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Řada Glow Essentials od Oriflame – recenze

 1. Helena

  Hani, už roky jsem od Oriflame nic neměla. Krémy mi neseděly, kupovala jsem si jednu rtěnku, ale ta už tam dávno není…
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já Oriflame pravidelně nekupuji, měla jsem jen pár kousků, které jsem po různu dostala. Nic nebylo tak úžasného, že bych se po tom sháněla znovu, ale nic taky nebyl úplný propadák.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já teď měla smůlu na několik věcí, ale včera jsem si u kolegyně objednala pár kousků dekorativky, tak snad to bude dobré.

 3. Lucie

  Ahoj, z Oriflame si občas koupím nějakou vůni, když je za dobrou cenu, ale jinak mi přijde dost předražený. Balea má kolikrát srovnatelnou nebo lepší kvalitu za lepší ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *