The One – makeup a korektor

Krásný den, 

už dlouho vám dlužím recenzi na makeup a korektor z řady The One od Oriflame. Kupovala jsem si to před několika měsíci a jeden kousek mám moc ráda, druhý je propadák:-)

The One Everlasting Foundation makeup, odstín Porcelain

Makeup mám klasicky v tom nejsvětlejším odstínu a nosím ho celou zimu, takže je to ok. Možná je trochu tmavší, ale dobře se do pleti zapracuje, takže to vypadá dobře. Krytí je střední, mně to vyhovuje, nemohlo bych mít nic silnějšího, nemám ráda pocit masky. Více se mi líbí přirozenější vzhled pleti, který přiznává i nějaké nedokonalosti, proto většinou používám jen BB krémy.

Makeup je v klasické skleněné lahvičce s plastovou pumpičkou a víčkem. Pumpička funguje velmi dobře, většinou používám dvě až tři dávky. Nanáším ho štětcem od PLH a jsem naprosto spokojená. Je takový trochu mastnější, než ho zapudruji, nevypadá tak dobře, ale po zapudrování je to paráda. Neleze mi nijak do pórů, nezvýrazňuje suchá místa. Opravdu jsem s ním spokojená a mohu ho doporučit.

The One Everlasting Precision Conclear, odstín Fair Beige

Tento korektor má klasický leskový aplikátor, s kterým se pracuje dobře. Ačkoliv mám nejsvětlejší odstín, tak oproti makeupu je o dost tmavší. Sice se mi pod očima nijak nesráží nebo neslévá do linek, ale mám jiný problém. Mám na něj šílenou reakci, ihned mi začaly slzet oči, pálily mě, natekly, nateklo mi i oční okolí, takže fakt super alergie. Takže za mě fakt ne…

Jak jste na tom s řadou The One Vy? Měli jste už nějaký produkt? A jaký je Váš oblíbený korektor? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “The One – makeup a korektor

    1. ciculka Post author

      Ahojky, ten mám taky a právě mi moc nevyhovoval, takže jsem sháněla jiný. Momentálně používám Bourjois a jsem moc spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *