Deník jídla 12

Krásný den, 

dneska to bude zase jeden deník jídla. Konkrétně je z jedné únorové soboty, která byla naprosto normální, jen se konal Hráčský večer, kdy je takové bohaté občerstvení:-)

snídaně

Snídaně byla klasická, jak jste u mě zvyklí. Opět jsem měla bílý jogurt. Tentokrát se jednalo o Selský jogurt z Kunína. Je moc dobrý, hustý, chutný. Přidala jsem do misky čokoládové lupínky a na vrch dala nakrájený banán, který už potřeboval sníst. K pití jsem si připravila jablečný džus. Kupuji ho v Bille, jedná se o značku Clever, je 100% a levný.

svačina

Dopolední svačinku jsem měla úplně obyčejnou. Koupila jsem v obchodě sýrový croissant, který miluji.

oběd

Oběd jsem měla hodně snadný. Mamka udělala kuřecí kapsu (zase!!!) plněnou čedarem a šunkou. Čedar bych tam nemusela, ale chutnalo mi to. Dala jsem si k tomu trochu tatarky Hellmans, kterou mám nejraději. Jinou značku ani domů nekupujeme. Jak sami vidíte, neměla jsem ani přílohu. Věděla jsem, že mě čeká dost jídla na večer, tak jsem se nepotřebovala nějak přejíst.

svačina

Po slaném obědě mám vždy chuť na něco sladkého a někdy v týdnu jsme byly s mamkou v Albertu (nebyla jsem tam tak dva roky) a já si tam vybrala tento jogurtový řez Kinder Jogurt Schnitte s malinovou náplní. Fakt mi to chutnalo, je to lehké, tak akorát sladké.

večeře

K večeři jsme měli různé chuťovky. Mamka nám udělala kuřecí řízečky v marinádě z majoránky. Je to můj oblíbený recept a snědla jsem jich spoustu:-) Připravila jsem obložené mísy, kde byly různé šunky, anglická slanina, nejrůznější druhy sýrů, rajčata, okurky, salámy a klobásky. K tomu jsem měla nakrájenou rustikální bagetu. Oblíbeným pokrmem těchto večerů jsou plněná vejce s klobáskou. V jedné misce byly ještě takové pikantní salámky a kobásky, to ale jedli ostatní, já pálivé nesnáším. Ze sladkého jsem měla jen misku se sušenými banány v čokoládě a v jogurtu. K pití kamarád přinesl několik džusů a taky byl nějaký alkohol:-) Na fotce chybí obrovská krabice plná ovoce a zeleniny, co vždy nosí kamarádka, a miska borůvek. Bylo nás celkem pět (já s kamarádkou a tři kluci) a snědlo se úplně vše:-)

Zajímalo by mě, jestli také rádi hrajete deskovky a jaké je Vaše oblíbené jídlo na domácích večírcích? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *