Tělové peelingy Spa Exclusives – recenze

Krásný den,

před několika měsíci se na blogu objevila recenze na tělové peelingy z Actionu. Byly fakt skvělé, a když jsem v prodejně objevila další tři varianty, musela jsem si je samozřejmě pořídit:-) Vybrala jsem Blooming Glory, Secret Promise a Hammam.

Tělový peeling Secret Promise

Secret Promise je solný peeling, který voní po bílém mošusu a orchideji. Obsahuje mořskou sůl a v konzistenci cítíte nějaký výživný olej, který opravdu dobře funguje. Peeling má drobivou konzistenci jako ty z minulého článku, ale to mi vyhovuje. V parfemaci jsem cítila především ten bílý mošus. Na začátku to mělo až takový kávový nádech, ale postupně se vůně rozvinula do takové té čisté vůně mošusu.

Tělový peeling Blooming Glory

V červeném kelímku se ukrývá peeling Blooming Glory, který voní po červených bobulích a ambře. Voní lehce příjemně květinově s takovým lehkým nakyslým podtónem. Peeling skvěle funguje, stačí ho poměně málo a opravdu vůbec nevysušuje.

Tělový peeling Hammam

Posledním peelingem je solný peeling s orientálním názvem Hammam. Má stejnou konzistenci, která je opravdu unikátní – nadýchané olejové solné částečky. Parfemace je poměrně sladká, trochu jsem se bála toho slova orientální, ale kořeněná vůně je hodně decentní, opravdu převažuje ta sladkost. Trochu mi to připomínalo nějakou dobrotu z dětství, možná žvýkačku Pedro nebo jahodovou Perličku.

Tyto peelingy z Actionu jsou opravdu unikátní svojí konzistencí. Momentálně mám doma docela dost zásob, ale až je dodělám, asi se tam zase podívám, opravdu stojí za to. Jsou poměrně levné, stály do stovky. Už jste je také zkoušeli? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Tělové peelingy Spa Exclusives – recenze

 1. Helena

  Hani, děkuji za recenzi a tvé hodnocení. Ještě jsem tam nebyla, i když už doma něco mám – dostala jsem svíčku :o)
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, moc velká škoda, že Action u nás nikde není a že se to nejspíš nedá sehnat ani on line. Většinou si kupuji peelingy Ziaja, Organic Shop a sem tam, pokud je nějaký, co mě zaujme, tak od Isany nebo Balea.

 3. Stáňa

  Ani já jsem tyto peelingy neměla. Já dodělala peeling od Isany, a teď tam mám nachystaný jeden od YR, myslím, že je s karité, tak jsem na něj zvědavá. Zatím jsem se ještě nerozhodla, jestli mi víc vyhovují solné peelingy nebo ty krémové 🙂
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám ráda oba typy, taky cukrové jsou fajn. Karité peeling od Yves Rocher jsem měla v minulosti a byl fajn.

 4. Erika Anna

  Milá Hani, právě včera jsem psala recenzi na modrý peeling s vůní lotusu. Zřejmě budu potřebovat brzy doplnit zásoby. Super recenze. Měj krásný, letní den. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *