Tělové peelingy Spa Exclusive III z Actionu – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě prodejny Action jsem tam zahlédla tři nové tělové peelingy z mé oblíbené řady Spa Exclusive. Já jsem měla doma už několik variant a mohli jste si na ně vždy přečíst recenze. Ty byly stoprocentně pochvalné, protože tyto peelingy patří na vrchol peelingové pyramidy. Tentokrát jsem sehnala varianty Cheerful, Absolute a Serene.

Cheerful

V jemně fialkové plastové dóze se ukrývá první peeling s moc hezkým názvem Cheerful. Ten se k němu opravdu hodí, protože peeling v parfemaci kombinuje sladkou vanilku a podmanivou pačuli, což je skvělá kombinace. Pokožka je po aplikaci krásně jemná, hebká a provoněná.

Absolute

Varianta Absolute je asi nejlepší ze všech těch verzí, které jsem zkoušela (a myslím si, že jsem měla všechny). Kombinace máty a zeleného čaje je nádherně svěží, přirozená, taková povzbuzující. Až budu zase někdy v prodejně, půjdu se po něm opět podívat.

Serene

Jako poslední je zde růžová varianta Serene, kde převažují tóny orchideje v kombinaci s růžovým pepřem. Je to hodně ženská a smyslná vůně, ta se také povedla. Všechny peelingy mají stejné vlastnosti – jsou solné, zrníčka jsou tak akorát hrubá a peeling působí texturou jako vlhký písek, není tu žádný gel nebo krém. Snad díky tomu neubývá tak rychle jako jeho konkurence.

Všechny tři varianty jsou skvělé a jestli na ně narazíte, neváhejte ani na chvilku. Ten peeling je i poměrně levný, stál asi šedesát korun. Jaké peelingy máte rádi vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Tělové peelingy Spa Exclusive III z Actionu – recenze

 1. Helena

  Hani, děkuji za zajímavé tipy. Doufám, že až se v Actionu zastavím, tak si vzpomenu…
  Přeji příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já bych se taky potřebovala podívat do Actionu, potřebuji totiž další červené propisky….

 2. Lucie

  Ahoj, takhle na pohled vypadají moc hezky, mít Action v dosahu, tak bych pro ně určitě šla. Já používám peelingy Ziaja, Organic Shop, Isana.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já taky hodně používám značky, co jsi vyjmenovala. Jsou levné, dostupné, hezky voní a Isana mívá skvělé limitky.

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, příště až budu poblíž Actionu se po nich určitě podívám 🙂 Já mám moc ráda Dermacol, co se týče hrubosti a poměru cena:výkon bohužel ten výběr parfemací bývá v drogeriích omezený na dvě až tři z celkového sortimentu.

 4. Erika Anna Uchytilová

  Hani, co jsem nebyla v Třebíči, což může týt tak rok +-, tak jsem byla v Actionu všeho všudy 2x. I i já mám moc ráda jejich peelingy. Aktuálně nic nutně nepotřebuji, ale určitě naplánuji cestu přes Eden. ♥
  Krásný nedělní večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *