Tělové peelingy Balea – recenze

Krásný den, 

dneska si dáme zase jednu recenzi na značku Balea. Vím, že je toho nyní docela dost, ale je to tím, že jsem si toho hodně koupila, je to aktuální zboží. Hned jsem se vrhla na testování, abych vám mohla sepsat své poznatky. Peelingy mám moc ráda, s Baleou jsem s nimi kdysi začínala.

Sprchový peeling Vodní meloun – 39, 90 Kč

Tento peeling patří do aktuální limitované edice, v DM drogérii ho pořád bez problémů seženete. Je v praktické tubě, která stojí na odklápěcím víčku. Tuba je hodně měkká, takže peeling šel bez problémů vymáčknout do poslední kapky. S víčkem se mi dobře manipulovalo, balení nijak neprotýká. Design je hodně veselý, letní. Odpovídá to tomu, že se jedná o letní limitovanou edici.

Peeling má celkem řídkou konzistenci a je spíše jemnější, ale bez problémů funguje. Překvapila mě světlá krémová barva, nějak jsem čekala něco růžového. Velkým mínusem tohoto peelingu je bohužel parfemace, která je hodně sladká, působí uměle a má takový nepříjemný „ocas“. Docela mě to mrzí, protože tyto peelingy Balea mám moc ráda, právě u nich jsem kdysi začínala.

Cukrový peeling

Tento peeling je podle mě také novinkou, předtím jsem ho v drogérii nezaznamenala. Je tedy o něco dražší, podle mě stál cca 90 Kč, ale bohužel jsem cenu na internetu nedohledala a účtenku jsem už vyhodila. Jedná se opět o melounový peeling, který obsahuje i zrníčka kiwi. Moc se mi líbí balení, protože se jedná o praktickou dózu se šroubovacím víčkem. Pod ním se ukrývá ještě jedno plastové, které zabraňuje vytečení produktu. Tyto kelímky mi přijdou nejlepší, protože bez problémů mohu spotřebovat produkt až do poslední kapky.

Podle popisu se jedná o cukrový scrub, ale je docela dost jemný. Obsahuje spoustu černých zrníček, která ale nijak neobrušují a jsou tam jen na efekt. Je z nich strašný bordel, přijdou mi tam opravdu zbytečná. Konzistence mi připomíná takové husté želé a pracuje se mi s peelingem celkem dobře. Parfemace je hodně sladká, nepoznala bych tam úplně jistě meloun a kiwi, ale rozhodně mi to voní více než ten první melounovoý peeling. Je celkem příjemný, hezky voní, ale třeba Ziaja nebo Ryor mi přijde konzistencí lepší. Ta černá zrníčka mě dost štvou. Přijde mi, že se jedná o takový ten prohřívací produkt, což mě docela zaujalo. Je to příjemné a v zimě by mi to přišlo obzvlášť fajn.

Celkově mám takové rozporuplné pocity z obou peelingů. Ten první si v jiné parfemaci koupím moc ráda. Kdysi jsem měla lesní ovoce s jogurtem nebo citron s podmáslím, ty jsem měla asi nejraději. druhý peeling mě úplně neokouzlil, myslím si, že za tu cenu seženu i jiný a lepší. Ráda bych ale vyzkoušela jejich peeling s výtažky z Mrtvého moře, to zní dobře. 

Jak jste na tom s peelingy od této značky vy? Máte nějaký oblíbený? Co byste mi doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Tělové peelingy Balea – recenze

 1. Lucie

  Ahoj, od Balei, ale i Isany jsem měla nějaké ty sprchové peelingy a byly nic moc. Asi jsem zhýčkaná těmi od Ziaji, které mi připadají nejlepší.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, jako se Ziajou se to nedá srovnávat. Hodně dobré peelingy má i Ryor, ten s citronovou trávou si musím koupit znovu, byl úžasný.

 2. Helena

  Haničko, uvědomuji si, že v kosmetice nemám ráda sladké vůně. Málo kdy si pořídím něco v růžovém obalu…Teď mám v koupelně kávový od Avonu, jsem spokojená.
  Přeji příjemnou sobotu, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   mně sladké vůně všeobecně v kosmetice nevadí, ale meloun mi voní málokdy (jako klasické ovoce ho mám ale moc ráda, v létě je to můj nejoblíbenější dezert). S kávou mám docela problémy, ta mi tedy smrdí. Měj se krásně!

 3. Marta

  Hani, já používám tělový peeling z Avonu, ale ráda jsem si přečetla tvoje zkušenosti. Měj pohodovou sobotu, u nás je to spíš na hovění doma, páč prší od včera.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   u nás je to to samé. Jenže já jsem doma už dva týdny, protože jsem měla angínu. Zítra půjdu aspoň na nákup, pršet tu má celý den… Peelingy z Avonu mám moc ráda, nejsou drahé a vyhovují mi. Měj se krásně!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni, ale mohla bys někdy peeling zkusit. Já se do nich úplně zamilovala:-) Sladké vůně mi nevadí, ale je pravda, že meloun mi celkově nesedí. Taky přeji krásný víkend!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   jsem zvědavá, jaký si vybereš a jaké budou tvé dojmy. Doufám, že také napíšeš recenzi, těším se na ni. Měj se krásně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *