Tělové máslo jako pro řeckou bohyni

Krásný den, 

nyní, v zimních měsících jsem i já, asi největší nemazavec ze všech, začala používat různá másla a krémy. Dostalo se i na tělové máslo, které mi přivezli moji rodiče z Kréty. Je od pro mě neznámé řecké značky MacroVita, která tedy na obalu píše, že je přírodní (natural). Dívala jsem se na internetu a můžete si ji i objednat u nás v ČR. Podle eshopu stojí 200 ml  369 Kč, což není zrovna málo. Seženete ji zde – http://reckyeshop.cz/kosmetika/1169-olive-elia-telove-maslo-aura-200-ml-5200316330746.html. Moje varianta obsahuje olivový olej a jmenuje se Aura.

tělové máslo Aura

tělové máslo Aura

balení:

Máslo je v praktickém kelímku se šroubovacím víčkem. U krémů mám nejraději tuby, protože nerada sahám do výrobků, ale tělová másla bývají spíše v kelímků. Díky své hutnosti by se velmi těžko z tuby vytlačovala. Kelímek je vyroben z bytelného plastu, je popsán především řeckou alfabetou (to by jednoho nenapadlo, když je to koupené v Řecku, že?:-), ale najdete zde popisky i v angličtině, takže to v pohodě zvládne přečíst každý. Design je hodně jednoduchý a je vyvedený v zelené a žluté barvě. Víčko se dobře šroubuje. Pod víčkem se ukrývá ještě takový plochý plastový poklop, který dobře přilne k okrajům a brání máslu, aby se dostalo do víčka.

ochranné víčko

ochranné víčko

víčko se dá velmi dobře odklopit

víčko se dá velmi dobře odklopit

etiketa v angličtině

etiketa v angličtině

samotné máslo:

Krém je pěkně našlehaný, velmi hutný. Když kelímek otočíte vzhůru nohama, nic z něj nevyteče. Barva je překvapivě máslově žlutá:-) Parfemace je jemná, ale intenzivní. Z pokožky je cítit ještě několik hodin a věřím, že by mohla někoho dráždit. Máslo se velmi dobře roztírá, dokonce vám pod prsty jakoby „taje“, takže je lepší si brát vždy o něco méně a pak podle potřeby přidávat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

konzistence

konzistence

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celkově jsem s produktem dost spokojená, používám ho po každém sprchování, aby se mi pokožka nevysušila. Rozhodně je velmi účinné. Největší výtku bych měla nejspíše k parfemaci, na kterou si musíte zvyknout.

Máte zkušenost s touto značkou? Zkoušíte si kupovat na dovolené lokální kosmetické produkty? A jak vám vyhovuje přírodní kosmetika? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *