Tělová péče Ameté – recenze

Krásný den,

nedávno jsem byla v Teta drogérii a konečně jsem si tam pořídila nějakou tělovou péči od značky Ameté, což je privátní brand právě této drogérie. Dlouho jsem ji měla na seznamu, protože je opravdu levná a dostupná. Vybrala jsem si tělový peeling a sprchový gel.

Tělový peeling Grape & Kiwi

Začnu tím horším, a to je peeling. On sám o sobě není špatný. Jedná se o cukrový peeling, má schopný obal, který funguje. Dobře se rozpouští a opravdu obrušuje. Jak je laciný a olej tam vlastně pořádně není, tak neuvěřitelně vysušuje. Co je ale jeho nejhorší vlastnost, je ten smrad. Fakt nechápu, jak něco takového mohli pustit do oběhu. Mně to nejvíce připomíná takové to dlouho mokré zatuchlé prádlo. Já vůbec nejsem schopná to „dopoužívat“, protože to prorazí i moji rýmu a samozřejmě jako na potvoru zrovna tento zápach se na těle drží…

Sprchový gel Rose Sensation

Druhým kouskem je sprchový gel, který mám tedy v květinové vůni. V drogérii neměli gel a peeling se stejnou parfemací (díkybohu!). Vůně Rose Sensation je taková obyčejná květinová vůně, růži bych tam určitě nepoznala. Je to obyčejný gel, umyje, ale hodně vysušuje. Ten nápis Caring je fakt mimo. Zbytek gelu dodělám asi jako mýdlo na ruce.

Je mi moc líto, že musím tuto levnou značku fakt tak zkritizovat, ale za mě se to opravdu nepovedlo. Je to škoda, protože je to dostupné, balení nevypadá zle, ale samotný produkt je bídný.

Znáte značku Ameté? Máte rádi levnou kosmetiku z řetězců? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Tělová péče Ameté – recenze

  1. Helena

    Hani, tuhle značku neznám a díky tvým slovům ji ani nepoznám… Tohle doma nikdo nepotřebuje…
    Měj příjemný den. Helena

  2. Stáňa

    Hani, já jsem od této značky nic neměla, což bude tím, že v Tetě v podstatě nenakupuju. Ale měla jsem kdysi pleťové mléko Ellie, což je taky brand Tety, a nijak extra nenadchlo. Jinak se řetězový, řadám kosmetiky nevyhýbám – třeba Balea, Isana nebo Cien mají některé produkty fajn.
    A díky za recenzi – aspoň vím, čemu se vyhnout (balení vypadá docela lákavě)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *