Swap se Zuzankou

Krásný večer,

v minulém článku jste se mohli dočíst, že jsem se s blogerkou Zuzkou domluvila na swapu, a dnes vám konečně přináším slibovaný článek o tom, co jsem od ní vše dostala:-) A že toho není zrovna málo:-)

Po náročných peripetiích s českou poštou mi konečně došla krabička plná krásy. Jelikož jsem to vyzvedávala po práci a šla rovnou z pošty do restaurace na pozdní oběd s kolegou a naším kamarádem, tak  jsem to samozřejmě nevydržela a hned to s klukama vybalila. Proto vám už nemůžu ukázat krabičku a to, jak to bylo zabalené. Tak za to se omlouvám, prostě jsem zvědavá ženská:-)

swapík:-)

swapík:-)

A co vše pěkného jsem dostala?

Krabička byla spíše krabice (asi jako krabice od bot, prostě obr), když jsem odklopila víko, tak na mě vykoukl bílý krepový papír převázaný krásnou fialovou stužkou. Vím, že je to jen detail, ale moc se mi líbilo, jak to bylo zabalené. Po rozvázaní stuh a odsunutí papíru na mě vykoukly krásně zabalené balíčky. Vše bylo laděné do fialova, což je barva, kterou mám ráda.

Mňamky

Jako první jsem vylovila balíček bonbonků. Je opravdu obrovský a já jsem samozřejmě na sladké, takže super:-) Dále se tam objevil sáček plný luxusních čajů Basilur. Tuto značku nejenom znám, ale dokonce ji mám doma. Kromě toho, že opravdu umí dobré čaje, tak mají naprosto úžasné obaly, samotné papírové sáčky, ale i krabičky a plechovky.

mňamky

mňamky

Na tlapky

Z produktů péče o ruce a nehty jsem dostala hned tři výrobky. Prvním z nich je nádherně vonící vanilkový krém na ruce z řady Naturals od Avonu. Od stejné značky na mě čekal i jemně meruňkový lak na nehty. Pokud bych měla chuť na nějakou výraznější barvu, tak byl v balíčku i úžasně fuchsiový lak na nehty od NYC.

na tlapky

na tlapky

Na vlásky

Z vlasové péče mě okouzlil úplně šampon od Yves Rocher. Má citrónovou parfemaci, je bez parabenů a silikonů, takže super. Až se vrátím z Irska, tak se na něj hned vrhnu, už se moc těším:-) Kromě šamponu byl v balíčku ještě produkt, který zná asi každá z nás, a to Biosilk. Je to takové tekuté hedvábí na vlasy a je opravdu super:-)

na vlásky

na vlásky

Balea okénko

Tady se Zuzanka strefila přímo do středu terče mých oblíbenců. Dostala jsem od ní tělový sprchový peeling Butter milk and Lemon, který jste mohli vidět i v mých spotřebovaných produktech v létě. Je to úžasná parfemace, krásně funguje, prostě miláček. Já mám moc ráda tělové peelingy z Baley, už na koleji na vysoké jsem je používala a milovala je:-) Druhým produktem od Baley je něco, co jsem v drogérii vždy přecházela, ale je to rozhodně můj největší objev z tohoto swapu a  já se prostě zamilovala. A o co se jedná? Jednoduše o pleťový krém v retro plechovce Sail away s malinovou parfemací. Ta vůně je úžasná, musela jsem se v restauraci hned dvakrát namazat, protože mi to tak vonělo… vřele všem doporučuji:-)

Balea

Balea

Pytlíčky

Od značky Rival de Loop, která se prodává pouze v Rossmannu (je fakt nefér, že v Příbrami Rossmann není) mám v balíčku masku na obličej. Jedná se o pytlíčkovou masku, kde jsou v jednom pytlíčku dvě porce:-) Maska je detoxikační a dost se těším na to, až ji vyzkouším, protože já mám masky ráda:-) Druhým pytlíčkem je pleťový peeling od značky Venus, kterou tedy vůbec neznám, ale těším se na seznámení:-)

pytlíčky

pytlíčky

Dekorativní kosmetika

Z dekorativky bylo v balíčku hodně věcí, všechny mě potěšily a některé už od té doby každý den používám:-) Dostala jsem rtěnku od NYC. Je v odstínu č. 443 Purple Crush a moc se mi ta barva líbí. Je hezká, sytá, fialovovínová, úplně ideální na podzim. Já nejsem příznivcem nude rtěnek, vůbec mi totiž nesluší.  Od značky Essence jsem objevila blendící štěteček z nové kolekce a moc se mi líbí. Zrovna včera jsem ho použila při ranním líčení:-) A nakonec jsem objevila dvě krabičky od značky Make up Revolution. Jedná se o tvářenku v odstínu Sugar a mono oční stín v odstínu Cappucino. Stín jsem zkoušela zatím jen na swatch, ale odstín se mi moc líbí. Mám tmavě hnědé oči a stín je pěkný, se shimmerem, taky hnědá, taková středně hnědá, prostě ideální barva pro mě:-) Tvářenka je boží, od víkendu ji mám na sobě každý den, takže budeme mít v neděli týdenní výročí:-)

dekorativka

dekorativka

zleva: tvářenka, stín, rtěnka

zleva: tvářenka, stín, rtěnka

Doplňky

Kromě kosmetiky a pochutin jsem v balíčku našla i svíčku a náramek. Svíčka je menší skleněné čtvercové skleničce, voní sladce po vanilce a myslím si, že na chladné večery bude úplně ideální. V jemném sáčku jsem našla ještě náramek. Je vytvořený z různorodých stříbrných a zlatých kuliček a moc se mi líbí. Barevná kombinace je skvělá, díky tomu, že je tam jak zlatá, tak i stříbrná, se mi bude hodit ke všemu:-)

doplňky

doplňky

Ještě byl v balíčku samozřejmě dopis, ale ten si nechám pro sebe:-)

Také máte rádi, když vám přijde nějaký balíček plný krásných věcí? Musíte ho také ihned rozbalit jako já? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

PS: jestli vám přijde, že na fotkách vidíte i nějaké květináče, tak to máte pravdu. Vše jsem fotila na poličce na balkoně a ve spodních patrech mám květináče od kytek, které jsem už bohužel umučila…

 

2 thoughts on “Swap se Zuzankou

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      balíček byl super (stejně jako ten od tebe:-) a masku jsem dodělala shodou okolností včera večer a jsem s ní nadmíru spokojená. Dokonce plánuji, že si jí asi koupím. Nevím, jestli má plné balení, ale je dobrá:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *