Srpen 2023

Krásný den,

srpen je takový pohodový měsíc, kdy jsem měla především dovolenou. Hodně času jsem trávila čtením, hraním deskovek a taky uklízením a tříděním oblečení a dalších věcí. Na konci měsíce na mě už zase čekala práce. proběhly i nějaké výlety, o nich jsem vám už psala:-) Moc jsem toho nezvládla nafotit, tak to dneska bude trochu chudší. Byla jsem i v kině na Oppenheimerovi a mohu vám to rozhodně doporučit.

Hned prvního mi dorazil balíček od Sabči, kde byl dárek k svátku. Dostala jsem spoustu krásných věcí, Sabča moc dobře ví, čím mi udělat radost.

Jela jsem s našima na skok na chatu, kde v létě probíhala docela velká rekonstrukce. Teď to zvenku nevypadá moc vábně, ale už máme domluvené i jedno zahradní studio, aby zde proběhla nutná revitalizace. Uvnitř jsme nechali konečně udělat koupelnu a chodbu.

Vyrazili jsme i na rodinný výlet do východních Čech. Spali jme v penzionu Uno v Kuklenách, kde to máme rádi. Počasí nám úplně nepřálo, ale viděli jsme Náchod i Broumov.

lakovací okénko – béžová Rimmel, červený Avon, fialková Oriflame

Trocha kočičí lásky –

S kamarádkou Oli jsme vyrazili na večeři do Modré kočky, kde to mám hodně ráda. Dala jsem si samozřejmě jejich kapsu. Oli mě zlákala na dezert, byl výtečný. Kromě dárku jsem jí kupovala i kytku.

Výlet do Plzně jsme zahájili v Cross Café. Prošli jsme si centrum a pak se přesunuli do Olympie, kde jsme docela nakupovali:-)

V polovině měsíce jsme byli s babičkou na obědě v restauraci Maják. Měla jsem řízek a kupu hranolek, o které jsem se podělila s mamkou a stejně ještě zbylo:-D Odtamtud jsme jeli do lázní Vraž, kde jsme měli menší wellness pobyt.

Od našich jsem kromě jiného dostala k svátku dvoje náušnice od Swarovskiho. Oboje jsem si vybírala sama a jsou krásné.

S kolegyněmi jsme byly na obědě, slavily jsme ještě můj svátek. Vyhrálo to samozřejmě Atollo, kde jsem měla pizzu La Crema, která je prostě nejlepší.

Ve velkém jsem třídila oblečení. To jsem dělala naposledy před covidem a vynesla jsem toho fakt hodně. Moje skříň zhubla aspoň o polovinu:-D

Nějaká (nejen) domácí jídla: knedlíky plněné uzeným se zelím, špagety carbonara, tousty s kuřecím salátem, musli s jogurtem a malinami, perník, tvarohový krém s ovocem ve skleničce, zmrzlina.

Některé dny byly i dost smutné, nejhorší byl asi čtvrtek, kdy jsem byla na pohřbu. Pro zlepšení nálady jsme pak byly s mamkou spontánně v Café Smoo, kde jsme si daly napůl vajíčkovou pomazánku a palačinku.

Poslední srpnový pátek byl zároveň můj poslední den letní dovolené, to je strašné, jak rychle to uteklo… Naplánovala jsem si pohodové dopoledne. Stavila jsem se na brunch v Jinej podnik. Dala jsem si má oblíbená míchaná vajíčka s toustem a šunkou a k tomu bezinkovou limonádu. Měla jsem chuť i na sladké, tak jsem si objednala ještě karamelový koláč. Tento podnik jsem si vybrala hlavně kvůli tomu, že přes ulici je kadeřnictví, kam jsem byla objednaná. Nové vlasy se mi moc líbí, barva je fakt skvělá.

V neděli přijela Terezka a byly jsme na obědě v Atollu. Jsem fakt nudná, ale zase jsem měla pizzu La Crema, kterou mám prostě nejraději. Odtamtud jsme se přesunuly do Ulity, kde jsem měla karamelový dortík.

V pondělí nám to už vypuklo. Přípravný týden je plný školení, administrativy a nejrůznějších porad. Taky konečně prší, za což jsem hodně ráda. Dostala jsem jako omluvu nádhernou kytici a čokoládu.

Na září mám ještě naplánované nějaké akce, tak doufám, že to vyjde. Přiznám se, že se na žáky dost těším, i na výuku, jen to ranní vstávání nesnáším:-D Jaký byl váš srpen? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Srpen 2023

 1. Helena

  Haničko, ráda jsem se podívala na tvůj srpen! Určitě si nabrala sílu na běžné pracovní dny. Srpen jsem měla převážně pracovní, dovolená náš teprve čeká… Pak hezkých zážitků bylo, o tom vás budu informovat :o)
  Hezké září přeji, pa Helena

 2. Stáňa

  Hani, já článek o srpnu chystám, tak si počkej :D.
  Nová barva vlasů se mi líbí a kytka je docela podobná té, co jsem dostala od kolegyň.
  Tak ať ti vyjdou plány na září

 3. Lucie

  Ahoj, myslela jsem si, že ty zesvětlené vlasy, co jsi měla předtím byly nejlepší, ale tohle je ještě o něco lepší, moc ti to sluší a máš v tom takovou jiskru:-) Jinak se mi moc líbí ty náušnice, hlavně ty první v té růžové krabičce, přesně můj styl. A když vidím ty fotky dobrot, tak jako tradičně dostávám hlad:-) Protože je 1. září, tak ti přeji pohodový nový školní rok:-)

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, obdivuju tvou disciplínu k věcem, alespoň k těm pracovním 😀 já jsem od covidu hrozná lemra. Jsem ráda, že ti dárek udělal radost, jinak rekonstrukce chaty vypadá zatím moc hezky. Přeji pokud možno pozvolný a příjemný začátek školního roku.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   díky moc! Já jsem si udělala tento víkend klidnější. Věnovala jsem se hlavně blogu a taky jsem musela udělat docela dost věcí do práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *