Sprchový gel a tělový krém Famille Bio od Yves Rocher – recenze

Krásný den,

Klárka Skodulka hodně chválila novou řadu Famille Bio od francouzské značky Yves Rocher. Když jsem byla naposledy v Praze, stavila jsem se v jejich obchůdku a koupila si tělový krém a sprchový gel. Oba kousky už nějakou dobu testuji, tak se společně podíváme na to, jak jsem s nimi spokojená.

Vyživující mléko na tělo a ruce

Tělové mléko se ukrývá ve velké plastové tubě, která stojí na odklápěcím víčku. Mléko obsahuje výtažek z bio jablek a je určené pro výživu pokožky, mělo by předcházet jejímu vysušování a obnovovat hydrolipidický film. Balení je celkem pevné, takže je třeba pořádně zmáčknout, aby mléko vylezlo ven. Má středně hustou konzistenci, spíše jako krém než jako tělové mléko. Vůně je sladká, jablka v tom ale vůbec nepoznám. Hydratační účinky jsou na mě takové průměrné. Tam, kde mám suchá místa, to nestačí, zbytek těla je v pohodě. Cena za 250 ml na eshopu je 499 Kč, což je poměrně dost. Já jsem ho kupovala s nějakou akcí, ale i tak mi to přijde drahé.

Jemný mycí gel na tělo a vlasy

Druhým kouskem, který jsem testovala, je sprchový gel, jenž se dá používat i na vlasy. To mě nikdy nenapadlo, ale mám podezření, že Martin si běžně myje vlasy sprchovým gelem:-D Gel je určen pro všechny věkové kategorie. I tento produkt obsahuje výtažky z bio jablka a má stejnou, pro mě jablku naprosto nepodobnou, vůni jako tělový krém. Celkem slušně pění, dobře myje a vysušuje průměrně. Je naprosto srovnatelný s běžnými sprchovými gely této značky. Tento gel momentálně stojí v akci 269 Kč za 390 ml, ale plná cena je 349 Kč.

Jestli vás tato dvojice zaujala, cena vám nevadí, tak ale pro jistotu běžte vyzkoušet tu vůni, abyste nebyli pak zklamaní jako já. Jablka miluji, je to moje oblíbená parfemace, ale tady se to za mě vůbec nepovedlo. Jinak oba kousky dosahují minimálně průměru ve svých kategoriích.

Znáte značku Yves Rocher? Co vás tam v poslední době zaujalo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Sprchový gel a tělový krém Famille Bio od Yves Rocher – recenze

 1. Helena

  Hani, děkuji za tvé hodnocení. YR mám ráda, i když ceny výrobků nejsou zrovna příznivé…
  Přeji pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   přesně, dříve to tak hrozné nebylo, ale v poslední době se tam ty ceny zvedly neskutečně.

 2. Stáňa

  Hani, souhlasím s tebou a s Helenkou – produkty YR nejsou špatné, ale ceny jsou hodně vysoké, byť se to snaží trochu kompenzovat dárky k nákupu a různými slevami. Já mám teď narozeninovou slevu, tak budu muset prozkoumat, jestli si něco vyberu.
  Hezký den

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já mám vůbec nejradši jejich vlasovku a sprcháče taky nejsou špatné, ale třeba vůně mi příliš nedrží a tělové mléka se mi drolí. Ty ceny jsou teda horentní na to o jaký typ produktu se jedná.

 4. Lucie

  Ahoj, to dělá většina chlapů, že si myje vlasy sprcháčem, oni prostě jsou takoví:D Měla jsem ten sprchový gel a nenadchla mě ani ta vůně, ani jsem na něm neviděla nic, proč si ho koupit znovu, rozhodně ne za ty peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *