Cute box: červen 2024

Krásný den,

nakonec jsem se rozhodla zase obnovit předplatné slovenského cute boxu, což je mystery box s kosmetikou. Měla jsem i nějaký slevový kód, a tak se můžete těšit na recenze, které budou vcházet dalšího půl roku.

co box obsahuje:

  • samoopalovací krém Mine Tan
  • bronzer, Bellapierre
  • tělový mist, Petite Maison
  • micelární voda, Aloe Color
  • noční krém, Dr. Botanicals

Jako první jsem z boxu vylovila velkou tubu samoopalovacího krému Invisible Color od značky Min Tan. Značku znám, je zaměřená právě na samoopalovací prostředky a doma mám už nějaké kapky, mlhy, spreje a krémy. Tento produkt si schovám pro vás do soutěže, kterou plánuji.

Dekorativní kosmetika je zde zastoupená pouze jedním kouskem, a to bronzerem od značky Bellapierre. Ta byla v boxu už několikrát a já jsem byla vždy celkem spokojená. Opět se jedná o plné balení a moc se mi líbí ten odstín, který mi přijde vhodný pro světlejší typy pleti, jako mám já.

Třetím kouskem je tělový míst, což je jemný sprej se sladkou parfemací. Já jsem za tento typ produktu celkem ráda, protože v létě mě někdy klasické vůně dráždí, a tak ráda používám jen nějaké tělové spreje. Tento sprej voní po granátovém jablku a já jsem s ním spokojená.

Co mi rozhodně udělalo velikou radost, je cestovní balení micelární vody. Značku Aloe Color tedy vůbec neznám, ale balení s pumpičkou oceňuji. Měla by zvládnout i voděodolný makeup. Já letos v létě plánuji celkem dost cestovat, takže ji rozhodně využiji.

Poslední kouskem je prý velmi žádaný noční krém od značky Dr. Botanicals, která bývá v boxu často. Jedná se o hydratační krém s bobulovým extraktem a slibuje rozjasněnou a vyživenou pokožku. Zní to dobře, určitě to vyzkouším.

Já jsem s boxem spokojená, využiji téměř vše. Hodně mě zaujal ten krém a bronzer. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Cute box: červen 2024

  1. Sabina Nováková

    Ahoj Haničko, to vypadá zase na povedený boxík. Až na samoopalovák bych využila všechno. Jestli budu někdy zvažovat zas takový ten nárazový nákup nějakého mystery boxu, tak Cute Box je rozhodně na pomyslném piedestalu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *