Solné peelingy Spa Exclusives z Actionu – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě Actionu jsem objevila jejich novinku – limitovanou edici Spa Exclusives, z které jsem si vybrala tři solné peelingy. Nejvíce mě zaujaly varianty Exhale Happiness, Integrity a Happiness is a journey. Každý stál cca 100 Kč, což je skvělá cena.

Tělový peeling Exhale Happiness

Jako první jsem samozřejmě musela začít zeleným peelingem, který má podle mě nejhezčí design etikety. Balení je úplně obyčejné, ale naprosto funkční. Jedná se o plastovou dózu se šroubovacím víčkem. Pod ním se ukrývá ještě plastový ochranný kryt, takže peeling opravdu neproteče. Tato varianta je v moc příjemné parfemaci zeleného čaje a okurky. Je to nádherná svěží vůně, která působí opravdu luxusně. KOnzistence peelingu mě hodně překvapila. Na první pohled to nemá klasickou krémovou nebo tekutou strukturu, ale když do toho sáhnete, tak kromě solných zrníček ucítíte olejovou vlhkost. Je to úplně úžasné, skvěle se roztírá, opravdu důkladně obrušuje a zároveň vůbec nevysušuje díky tomu oleji.

Tělový peeling Integrity

Modrá varianta Integrity má úplně stejný obal, konzistenci a také povedenou etiketu jako ta zelená. Integrity má parfemaci bílého lotosu, což je příjemná květinová vůně vodního charakteru. Na pokožce je stejně příjemný jako Exhale Happiness. Jedná se o solný peeling, takže je třeba počítat s tím, že třeba v nějakém škrábanci může pálit. I tato varianta dobře funguje a vůbec nevysušuje.

Tělový peeling Happiness is a Journey

V růžové plastové dóze se ukrývá poslední peeling dnešního článku. Jedná se o variantu v parfemaci třešňového květu. To je u mě vždy velmi ošemetná záležitost, ne každá třešeň mi voní (viz mé problémy se Sakurou od Rituals). Zde je to ale v pohodě, jedná se o svěží květinovou vůní a s lehkou sladkostí. Peeling je stejné konzistence jako ty předchozí dva, což je skvělé, protože vůbec nevysušuje. I když na první pohled je složený jen ze zrníček soli, když do něj zaboříte prsty, zjistíte, že ty krystalky jsou nacucané olejem.

Tyto peelingy mě moc mile překvapily. Byly velmi levné, každý stál pod stovku, ale mají úžasné vlastnosti a moc hezky voní. Líbí se mi i design obalů. Zaregistrovali jste tyto produkty v Actionu? Jaké jsou vaše oblíbené peelingy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Solné peelingy Spa Exclusives z Actionu – recenze

 1. Lucia

  V Actione som ešte nebola, iba nedávno jeden otvorili vo vedľajšom meste. Čo sa týka telových peelingov, mojou srdcovkou sú cukrové peelingy od Ziaja.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   určitě se tam vyprav, ale připrav se na to, že se ti tam asi bude líbit poměrně dost věcí:-D Peelingy od Ziaji mám taky moc ráda.

 2. Lucie

  Ahoj, koupila bych si všechny, to je moje neřest, že když se nedokážu rozhodnout, tak beru vše:-D Jen škoda, že u nás Action nikde nemáme, přicházím o spoustu fajn produktů. Ale asi i šetřím peníze:-D

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, ty vypadají vážně skvěle, až se do Actionu zase někdy podívám, tak si je vezmu jestli ještě budou. Peelingy to se nikdy neztratí, já teď mám ve sprše jeden ten Isana, konrétně ten s ceramidy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *