Paletka Up To Snow Good od Nyxu – recenze

Krásný den,

nevím, jestli znáte youtube kanál Helen nevšední líčení, ale ten má sympatická dáma jménem Helča, která každou sobotu vydává nové video. Relativně nedávno jsem u ní objevila paletku Up To Snow Good od značky Nyx. To je značka, která je třeba v USA branná jako drogérková. U nás by měl být dostupná v některých Rossmannech, ale v Příbrami není ani v jednom. Já jsem paletku chtěla, tak jsem ji objednala na eshopu elnino.

Paletka má papírový obal, magnetické zavírání a uvnitř není zrcátko. Obsahuje celkem šest odstínů, všechny mají studený podtón, což se mi samozřejmě hodně líbí. Každý stín má i svůj název. Uvnitř není žádný aplikátor.

Jeden ze stínů funguje jako takový topper. Je to ta třpytivá tyrkysová modrá Slay Bells. Tři stíny jsou matné a opravdu velmi dobře pigmentované. Dva fialové jsou třpytivé, dobře drží. Mají skvělou konzistenci, jsou takové až máslové.

vrchní řada
spodní řada

Na očích drží dobře a líbí se mi, jak se do sebe snadno zapracovávají. Líčení mi vydrželo vždy aspoň osm hodin, což je takový základ, který denně potřebuji. Ta tyrkysová každý look krásné rozzáří, vůbec jsem nečekala, že se mi to tak bude líbit.

Za mě se tato paletka rozhodně povedla. Líčí se s ní dobře, stíny drží, baví mě to. Jsem moc ráda, že jsem si ji pořídila. Znáte značku Nyx? Máte nějaký oblíbený produkt, který byste mi doporučili, abych ho vyzkoušela? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Up To Snow Good od Nyxu – recenze

 1. Helena

  Hani, značku neznám a ty studené barvy by se mi taky moc nehodily. Podívám se, jestli nenajdu nějakou pro mě vhodnější kombinaci, když si kvalitu pochválila. I když moje spotřeba je proti tvé nepatrná…
  Měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem s paletkou moc spokojená. Konečně taky fialová, co vypadá na mém oku fialově, a ne růžově.

 2. Stáňa

  Hani, značku znám podle jména, ale nic jsem od ní nezkoušela. Ve tvé paletce mi barvy přijdou zajímavé, i když nevím, jestli bych se  s nimi uměla nalíčit 😀 (znáš mne – já jedu v odstínech šedé a jen občas použiju něco jiného ;-))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já myslím, že jsem v minulosti měla lesk na rty, pudr a korektor, takže také nemám moc zkušeností.

 3. Lucie

  Ahoj, Helen sleduji, těším se na každou sobotu a někdy i úterý, kdy vychází video. I paletka je moc hezká, hlavně se mi líbí ten fialkový a tyrkysový stín.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *