Šeřík z Oriflame

Krásný den, 

já mám celkově ráda hlavně květinové svěží vůně, které mají citrusový nádech. Ale existuje pár výjimek, a jednou z nich je právě vůně Innocent White Lilac z řady Women´s Collection od Oriflame. Překlad názvu této vůně je nevinný bílý šeřík což je přesné. Právě tu atmosféru jemné a sladké nevinnosti tento parfém navozuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal je skleněný s kovovým víčkem. Etiketa je hodně jednoduchá, na bílém pozadí krásně vynikne zlaté písmo, které ale nepůsobí nijak přehnaně. Vše je prosté, jednoduché, čisté… Ta nevinnost z toho čiší. Stejně jako tato vůně jede na jedné ingredienci, bílém šeříku, tak i design flakónu je čistý a prostý. Vše ale působí svěže a luxusně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vůně šeříku je moje srdeční záležitost. Nepůsobí nijak chemicky, je jemná, ale dost výrazná. Výdrž je celkem dlouhá  na to, že se jedná o toaletku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud Vás tato vůně zaujala, tak v katalogu najdete v této kolekci i další, dokonce existuje verze i pro pány. Zajímalo by mě, jaký máte vztah k šeříku vy? Je to takové vaše oblíbená vůně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

One thought on “Šeřík z Oriflame

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *