Candle haul

Krásný den, 

za poslední dobu se mi tu zase nastřádalo několik svíček a vosků. Něco jsem si kupovala sama, něco jsem dostala od kamarádek.

Ikea

V létě jsme si s mamkou udělaly výlet do Ikey a já si tam vzala několik jejich klasických svíček. Mám dvě ve velkém balení – lesní jahody a něco, co mi připomíná pečená jablka:-) V malém balení měli oranžovou svíčku, která voní jako broskve s pomeranči.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Primark

V Primarku jsem si za jedno euro pořídila svíčku v roztomilé skleničce s kovovým víčkem. Jsou malinké, voní jen nezapálené, ale jsou opravdu roztomilé.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

od Ivanky k narozeninám

Moje kolegyně Ivanka je skvělá a fakt mě zásobuje svíčkami. Pořídila mi sadu čajovek od značky Scented Candles. Vybrala mi variantu Summer Fruits. Pak jsem dostala dvě svíčky ve skleničce. první z nich je od značky Essences of Life ve verzi Honey & Melon. Druhou z nich je nějaká no name značka a ta svíčka se jmenuje Asia Continents. Vůně mi hodně připomíná vonné tyčinky, které jsem jako puberťák pálila snad pořád.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

od Ivanky k svátku

Jojo, Ivanka je fakt milovník svíček:-) I ve svátkovém balíčku jsem našla několik kousků. Úplně omamně voní Air wick svíčka ve skle, která má parfemaci Vanilla & Brown sugar. Od značky Scented Candles je tu hned několik krabiček s čajovkami, pokaždé v jiné parfemaci. Já jsem dostala třešeň, kávu, lesní ovoce a zelený čaj.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

od kamarádky Pavlínky

Pavlínka mi dala taštičku s několika vosky, které ona nepoužívá. Ona ví, že já pálím celkem dost, a tak je určitě využiji mnohem více než ona. Vše je od firmy Rodasy vonné vosky a já mám varianty jablko s melounem a malinu s ostružinou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vosky Yankee Candle

V naší Top drogérii mají i YC, a tak občas zajdu a koupím si nějaké vosky. Tentokrát jsem si vybrala hned deset kousků – několik nových a pár už vyzkoušených, které mám ráda. Z těch nových jsou to Garden by the Sea, Madagascan Orchid, Pink Dragon Fruit, Soft Blanket, Fresh Cut Roses, Turquoise Sky a Sea Air. Z těch, které jsem už jednou měla, jsem zvolila vůně Vanilla Lime, Cassis a Clean Cotton. Celkem mě to vyšlo na 529 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

z notino.cz

Objednávala jsem nějaké věci pro kamarádku jako dárek k narozeninám a při té příležitosti jsem si do balíčku přihodila i nějaké vosky Yankee Candle. Zaujaly mě varianty Linden Tree, Flowers in the Sun, Peony a Garden sweet pea. Jeden vosk stál 59 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

od Terky k svátku

Můj svátek jsem s Terezkou slavila až v září, ale to nijak nevadilo:-) Kromě jiných krásných věcí jsem dostala i tuto pěknou svíčku od značky Spaas. Terka mě zná a dobře vybrala vůni zeleného jablka, kterou já miluji:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

od Lucinky z blogu LSG

Zase jsem objednávala na eshopu prodavamekosmetiku.cz a k produktům jsem dostala ještě krásný a moc milý dárek od Lucinky, která eshop s manželem provozuje. V obálce se ukrývaly hned tři vosky Yankee Candle. Objevila jsem varianty White Tea (moje oblíbená), Sea salt & sage a Macaron Treats.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Je pro Vás podzim obdobím pálení svíček? Nebo je používáte jen jako dekoraci? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *