Sada Seathalasso od Douglas Collection- recenze

Krásný den,

už před delší dobou jsem dostala krásnou sadu od značky Douglas Collection, což je interní značka parfumérie Douglas. Dostala jsem sadu tělové péče v parfemaci Seathalasso, která obsahuje toaletní vodu, krém na ruce, sprchovou pěnu a tělové mléko.

Krém na ruce

Krém na ruce je v klasické tubě s odklápěcím víčkem. Krém voní stejně jako celá kolekce. Je to kombinace příjemné mořské vůně a přijde mi až taková unisexová. Krém má příjemnou konzistenci, trochu déle se mi vstřebával a ruce hezky provoněl. Já mám suchou pokožku, takže na mě je to málo.

Sprchová pěna

V balíčku byla i miniatura sprchové pěny, která voní stejně jako všechny ostatní kousky z této řady. Lahvička s pumpičkou funguje dobře, pěna je hezky nadýchaná a krémová. Na pokožce je opravdu příjemná, dobře myje a lehce provoní.

Tělové mléko

Tělové mléko bylo v malé plastové lahvičce. Má spíše řídkou konzistenci, celkem rychle se vstřebává. Docela slušně provoní pokožku, obzvlášť v kombinaci se sprchovou pěnou. Jeho vyživující schopnosti jsou spíše průměrné, je dobré na to provonění, ale nějakou hlubší hydrataci od něj nečekejte.

Toaletní voda

Posledním kouskem je malinká toaletní voda, která voní asi nejintenzivněji, což je docela logické. Toaletní voda má dobrý rozprašovač. Její výdrž je taková průměrná, po pár hodinách ji ze sebe moc necítím, ale je to jen toaletní voda.

Tato sada se určitě povedla. Měla jsem už několik výrobků z řady Douglas Collection a vždy moc hezky voněly. Řekla bych, že Seathalasso se hodí spíše na teplé dny, je to taková svěží vůně. Zkoušeli jste někdy něco od Douglas Collection? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Sada Seathalasso od Douglas Collection- recenze

 1. Helena

  Hani, tuhle „krabici“ jsem i já zaregistrovala. Líbila se mi.
  Děkuji za tvé hodnocení a přeji klidné pondělí, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem měla poměrně dost jejich tělové péče z Douglas Collection a taky mám doma nějakou dekorativku.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   tento set jsem dostala, ale sama jsem nějaké kupovala kdysi na Dny Marianne apod. á mám pro různé dárkové sety slabost:-)

 2. Lucie

  Ahoj, řadu znám, používala jsem ale zatím jen krém na ruce a tělový krém z oranžové kolekce, ještě bych chtěla odzkoušet tu růžovou řadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *