Rtěnky Wonder Sheer & Shine od Miss Sporty

Krásný den, 

nedávno jsem si koupila v Rossmannu tři rtěnky z novinkové řady Wonder Sheer & Shine od Miss Sporty. Jsou hodně levné, jedna stála cca 35 Kč. Slibují lesk, což je vidět už v názvu. Mám tři odstíny a společně se na ně nyní podíváme.

Obal rtěnek je hodně laciný, působí celkem dětsky. Je plastový, s takovým třpytivým potiskem ve stříbrné barvě. Podklad vždy odpovídá odstínu rtěnky. Víčko je z průhledného plastu. Rtěnky sladce voní, jako nějaké ovoce. Je vidět, že tato značka cílí především na mladší ročníky.-)

Já jsem si vybrala tři odstíny v barvách, které nejraději nosím. Jedná se o č. 110 Rosewood wash (hnědá), č. 200 Barely Berry (fialková) a č. Tingled Red (červená). Nosila jsem už všechny odstíny a musím se přiznat k tomu, že ta červená mi moc nesluší, což mě mrzí, protože je to barva, kterou na rtech nosím fakt ráda. Fialková a hnědá jsou ale v pohodě, takže aspoň tak:-)

Konzistence rtěnek je trochu voskovitá, což na rtech rozhodně cítíte. Rty jsou ale opravdu lesklé a hezky zbarvené. Rtěnky neslibují extrémní výdrž, což opravdu není jejich předností. Barva není moc pigmentovaná, ale s tím jsem počítala, chtěla jsem spíše něco jemnějšího. Nosím je bez konturky, ale ta by tomu určitě neuškodila.

Zaregistrovali jste tuto řadu rtěnek v drogériích? Zkoušeli jste ji? Jaký odstín se vám líbí nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

4 thoughts on “Rtěnky Wonder Sheer & Shine od Miss Sporty

 1. Lucie

  Ahoj, ze swatchů se mi líbí všechny, nejvíc asi ta červená. Pocit, že se mi některá barva líbí a pak zjistím, že mi nesluší dobře znám. Miss Sporty je pro mně značka, kterou moc nevyhledávám, mám ji zafixovanou jako značku pro mladší ročníky a nic moc kvality. Na druhou stranu, to co od nich teď mám (pár laků na nehty, dvě řasenky a transparentní pudr) nejsou špatné, takže jsou to spíš takové osobní předsudky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám taky Miss Sporty jako levnou pubertální značku, ale zrovna mám doma od nich i řasenku, tu žlutou Studio Lash, a je skvělá. jako opravdu, užívám si ji:-) Jejich laky mi vždy přišly hodně dobré. mají velkou škálu barev, dobře drží, hezky se s nimi pracuje a jsou levné. Transparentní pudr jsem podle mě taky kdysi měla a byl v pohodě. Asi se budu muset na tuto značku více podívat|:-)

 2. Stáňa

  Tyhle rtěnky jsem ještě nezaregistrovala. Což bude tím, že rtěnky moc (vůbec) nestřídám a používám pořád jednu :-), dokud nezmizí. Líbí se i ta červená i ta dohněda. Fialková moc ne – není to typ barvy, na kterou bych si potrpěla a myslím, že by mi slušela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *