Recenze minipaletek Manhattan

Krásný den, 

nedávno jsem si objednala z dnes již zrušeného eshopu makeupfromlondon.cz několik kousků dekorativní kosmetiky. V balíčku byly mimo jiné i dvě paletky očních stínů od značky Manhattan. Dříve jsem tuto značku běžně vídala v drogériích, ale v posledních letech z nich úplně vymizela.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

paletka Retro Glam, č. 02 Getaway Glamour

Paletka má pevný papírový obal s jasnými popisky, zavíráním na magnet a se sympatickou cestovní velikostí. Obsahuje celkem šest barviček v pěkných studených odstínech. Stíny nejsou nijak pojmenované. Naleznete zde tyto barvy:

  • půlnoční modrá s jemnými třpytkami
  • tmavší modrošedá s jemným nafialovělým shimmerem
  • světlá matná lila
  • smaragdová s jemným shimmerem
  • studená zlatožlutá s jemným shimmerem
  • matná slonovinová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

foceno s bleskem

foceno s bleskem

Stíny jsou velmi měkké, hodně špatně pigmentované, na oku naprosto ztrácí intenzitu. Když se je pokusíte nějak blendit, tak vám z oka úplně mizí. Zkoušela jsem tu paletku dvakrát, ale stíny vypadají, že jsem do nich ryla aspoň rok, protože jak jsou měkké, tak vůbec nejdou nabírat a drolí se. Paletka obsahovala i oboustranný štěteček, který jsem hned ztratila. Naopak balení nemá zrcátko, ale to mi zase nijak nevadí. Cena je 56 Kč a opravdu bych za ni víc nedala. Myslím, že tato paletka je dobrá spíš pro někoho, kdo s líčením začíná, kdo má obavy z intenzity barev.

stav paletky po zkoušení

stav paletky po zkoušení

velmi špatná pigmentace

velmi špatná pigmentace

paletka Only, č.4 Bella Zipperella

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ta horší z paletek je úplně miniaturní mazlík v papírovém obalu bez zrcátka. Obsahuje čtyři barvy, které jsou všechny matné. Opět jsou stíny neskutečně měkké, drolivé a opravdu velmi špatně pigmentované. Naleznete zde tyto barvy:

  • tmavě zelená s olivovým nádechem
  • listově zelená
  • světle vínová s růžovým podtónem
  • jemná béžovo – meruňková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ta nejsvětlejší barvička není vlastně ani vidět, růžovou abyste hledali s lupou a zelené jsou obě stejné, neskutečně nepigmentované a slabé. Cena byla 49 Kč.

ještě horší pigmentace

ještě horší pigmentace

Docela mě to mrzí, na obě paletky jsem se těšila. Mají sympaticky malé velikosti, které se hodí na cestování. Naštěstí jsem za ně nedala moc peněz, ale plánuji se s nimi rozloučit, nemá cenu je doma skladovat. Přeci jen, já chci intenzivní a syté barvy:-) Jaké máte zkušenosti s touto značkou Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *