Nákupy a novinky: únor 2017

Krásný den, 

únor není na nákupy moc obsáhlý, ale mám pocit, že březen bude dost nadupaný:-) V únoru jsem byla pracovně v Lotyšsku, kde jsem šla cíleně po značce Natura Siberica, která se tam dá celkem levně sehnat.

Nákupy z Lotyšska

Natura Siberica je ruská značka, dříve byla přírodní, ale myslím, že už ten certifikát nemají. Každopádně ji mám celkem ráda a u nich je k sehnání všude, i v běžných obchoďácích (něco jako Tesco). Vybrala jsem si šampon a kondicionér pro objem a ještě jednou toto duo, ale v hydratační verzi (cena za jeden necelých 8 euro). Pak jsem v Rimi (to je něco jako naše Tesco) potkala sadu objemového šamponu, kondicionéru a spreje jen za 12,49 euro.

Štětce Petra LovelyHair

Na eshopu PLH byla sleva 50% na vše, a tak jsem udělala velkou objednávku.  Vybrala jsem si dva basic štětce na oční stíny (60 Kč za jeden), spoon brush master M58 (129 Kč), basic sadu a master sadu na oči bez pouzdra (275 a 399 Kč).

Oriflame

V katalogu mě zaujala sada čistící pleťové masky Swedish Spa, pleťovém peelingu Swedish Spa a štětci na masky. Celá sada stála 199 Kč a vybrala jsem si ji především kvůli tomu štětci. Už jsem jeden měla, ale rozpadl se mi, takže potřebuji nový.

Cosmopolitan

Jako dárek k časopisu byl lak na rty od značky Gosh. Vybrala jsem si takový středně růžový, nazvala bych tu barvu jako Barbie pink. Odstín se jmenuje 005 Crispy Lips. Nikdy jsem lak na rty neměla, tak jsem na něj zvědavá.

Teta drogérie

Po cestě z nemocnice jsem se stavila v drogérii, měla jsem chuť udělat si radost:-) Vybrala jsem si celý sáček věcí. V akci byly laky na nehty od Dermacolu, a tak jsem si pořídila hned dva, tmavě růžový (č. 14) a červený (č.42). U laků ještě chvíli zůstaneme. Ve stojanu Essence mě zaujal ještě sytě růžový č. 74 Feels like birthday. Od Essence jsem si vybrala  i další výrobky – umělé řasy (74,90 Kč), čistící pásky na nos (59,90 Kč), pilník na nehty (39,90 Kč), beuty balm na rty v odstínu č.05 Heartbreaker (34,90 Kč), pudr na obočí č. 20 brown (74,90 Kč) a gel na obočí Make me Brow č.02 Browny Brows (74,90 Kč). U stojanu Freedom jsem se na chvíli sekla a nakonec jsem si odnesla paletku očních stínů za 90 Kč. Jako poslední kousek z mých únorových nákupů tu mám micelární vodu s olivou od značky Ziaja 89,90 Kč. Jinak kdybyste to nepoznali, šla jsem do drogérie pro rtěnku:-D

Jsem ráda, že toho není víc. je mi jasné, že březen bude nadupaný, už mám doma docela dost balíčků (ne spolupráce, ale moje objednávky). Taky se vám někdy stane, že jdete pro něco do obchodu a přinesete si něco úplně jiného? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *