Recenze: Lasting Finish 25 h Make up, Rimmel London

V říjnu jsem si musela koupit nový make up, a když jsem byla v drogérii, uviděla jsem na stojanu Rimmelu inovovaný make up Lasting Finish. Jelikož jsem právě spotřebovala „modrý“ Lasting Finish, rozhodla jsem se vyzkoušet i jeho mladšího „červeného brášku“. Pořídila jsem si nejsvětlejší odstín 100 Ivory. Od té doby ho poctivě testuji a dneska vám přináším výsledky mého pozorování:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na ofociálních stránkách Rimmelu se můžeme dočíst toto: vylepšený dlouhotrvající make up super odolný vůči setření. Nově obsahuje zklidňující komfortní sérum pro příjemný pocit. Dokonalá pleť až 25 hodin. Faktor SPF 20.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Make up je ve skleněné lahvičce s plastovým víčkem. Balení je analogické s původním „modrým“ make upem Lasting Finish. Na vrcholu víčka je monogram Rimmelu. Pokud odendáte víčko, zjistíte, že make up má opět pumpičku (víte, že miluji pumpičky:-). Víčko je červené a na etiketě se opět vhodně opakuje červená barva.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstín Ivory je tak akorát vhodný pro moji pleť, která ještě nenabrala svoji nejsvětlejší barvu. Příjemně se roztířá a dělá moc hezký finiš, který působí přirozeně. Velmi oceňuji to, že make up nezalézá do pórů a vrásek a nedělá vrstvy. Mám problém s pletí okolo nosu a některé přípravky mi nepříjemně lezou do černých dírek a dělají mé póry ještě větší než jsou. Tento make up to naštěstí nedělá:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Shrneme-li si to, jsem opravdu spokojená se svým nákupem a z nového make upu ubyl už pořádný kus:-)

Jaké máte zkušenosti vy s výrobky značky Rimmel London? Také ji máte rádi? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Recenze: Lasting Finish 25 h Make up, Rimmel London

    1. ciculka Post author

      Podle mě je podtón béžový a lehoulinkým nádechem žluté…Ale vypadá dobře i na bledé pleti, jako je ta moje:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *