FOTD: Líčení s novinkami od Avonu

Krásný večer,

minulý týden mi přišel zase Avon (překvapivé, že, když objednávám z každého katalogu:-) a jako novinka se objevily čtyři nové odstíny lesků (dva jsem si objednala) a troje nové oční stíny quattro (nešetřila jsem a objednala jsem si hned dvě paletky:-). Je celkem jasné, že jsem je hned o víkendu musela vyzkoušet a vytvořila jsem s nimi velmi příjemné líčení, které trochu výraznější.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pleť jsem si nejdříve očistila micelární vodou od Mixy,  a protože byla v dobrém stavu, rozhodla jsem se použít pouze BB krém Anew Vitale od Avonu. Kruhy pod očima jsem zamaskovala korektorem od značky Catrice. Vybrala jsem si druhý nejsvětlejší z paletky korektorů Allround Conclear. Vše jsem přepudrovala pomocí štětce od Petry z LovelyHair a pudru Stay Matte od Rimmelu. Na tváře jsem použila duo tvářenky a rozjasňovače Road Trip od Essence, který jsem si koupila na začátku měsíce ve výprodeji asi za 40 Kč:-) Pro aplikaci tvářenky jsem opět sáhla po štětci PetraLovelyHair a rozjasňovač jsem nanášela za pomoci štětce od Avonu.

BB krém Anew Vitale, Avon paletka korektorů Allround Conclear, Catrice pudr Stay Matte, odstín 001Transparent, Rimmel London duo tvářenka a rozjasňovač Road Trip, Essence štětce PetraLovelyHair a Avon

BB krém Anew Vitale, Avon
paletka korektorů Allround Conclear, Catrice
pudr Stay Matte, odstín 001Transparent, Rimmel London
duo tvářenka a rozjasňovač Road Trip, Essence
štětce PetraLovelyHair a Avon

vlevo: BB krém vpravo: korektor Catrice foceno s bleskem

vlevo: BB krém
vpravo: korektor Catrice
foceno s bleskem

foceno bez blesku

foceno bez blesku

Na oči jsem si nejdříve nanesla bázi od ELFu v odstínu Sheer. Na samotné líčení očí jsem si vybrala tedy novou paletku čtyř očních stínů Sultry Emerald. Pohyblivé víčko jsem vybarvila č.2, což je užásná třpytivá barva ve zlatostříbrném odstínu.  Na vnější třetinu jsem použila skvěle pigmentovaný zelený odstín (č.3) a banánek jsem stínovala krásně hnědou (č. 4). Na blendění a projasnění pod obočím jsem použila stín č. 1, který je matný a na očích vypadá opravdu pěkně.  Pro líčení očí jsem používala štětce od značky ELF a na blendění takový netypicky neblendící štětec, u kterého si nejsem jistá, kde jsem k němu přišla. Oko jsem zvýraznila černou tekutou linkou. Na spodní víčko jsem použila ještě zelenou automatickou tužku Diamonds od Avonu, odstín Emerald Glow. Celé líčení očí jsem završila řasenkou Big and Daring v odstínu Black, opět od Avonu.

oční stíny Sultry Emerald, Avon tekuté linky, Essence řasenka Big and Daring, Avon štetec bílý, ELF

oční stíny Sultry Emerald, Avon
tekuté linky, Essence
řasenka Big and Daring, Avon
štětec bílý, ELF

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Barevná kombinace stínů je opravdu povedená. Světlá barva má lehce béžový, ale studený podtón, který na oku vypadá velmi dobře a přirozeně. Odstíny 2 a 3 mají shimmer, přičemž u dvojky je opravdu velmi výrazný. Hnědý odstín (č.4) je skvěle pigmenovaný a matný. Stíny jsou v plastové krabičce, jež obsahuje zrcátko a aplikátor (ten jsem očividně stihla ztratit:-).

stíny Sultry Emerald, Avon

stíny Sultry Emerald, Avon

foceno s bleskem

foceno s bleskem

foceno bez blesku

foceno bez blesku

Na obočí jsem použila paletku stínů na obočí How to make brows wow od Essence. Z ní používám nejtmavší odstín Love Brunettes. Aplikovala jsem ho pomocí zkoseného štětečku. Vše jsem zafixovala čirou řasenkou na obočí od Alverde.

set na obočí How to make brows wow, Essence řasenka na obočí, Alverde

set na obočí How to make brows wow, Essence
řasenka na obočí, Alverde

A co by bylo líčení bez zvýraznění rtů? Na rty jsem tedy použila nový odstín Dazzling Berry z kolekce lesků Ultra Glazewear  od Avonu. Lesk má krásnou barvu lesního ovoce a je plný jemného shimmeru. Přiznám se, že mám už asi deset těchto lesků a jsem si celkem jistá, že další ještě přikoupím:-)

lesk na rty Dazzling Berry, Ultra Glazawear, Avon

lesk na rty Dazzling Berry, Ultra Glazawear, Avon

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jaké jsou vaše oblíbené stíny? Máte taky takovou slabost pro zelenou barvu? Napište mi!

Vaše Čičulka a kočičí modelka Lízinka (Elizabeth)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *