Recenze: Essence paletka na obočí How to make brows wow

Na výletě v Heidelbergu jsem si kromě jiných věcí koupila i několik paletek od Essence a nyní Vám přináším recenzi na jednu z nich. Jedná se o paletku na úpravu obočí How to make brows wow. Kupovala jsem ji za 5,95 euro v obchodním domě Müler na Bismarckplatz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal paletky je z pevného papíru, paletka má gramáž 6 gramů. Otevírání je jednoduché, neboť je tam zabudovaný malý magnetek, a tak to nemusíte nijak páčit a lámat si u toho nehty, jako se to často stává u otevírání plastových obalů jiných výrobků. Obal je laděný v hnědých tónech, které jsou symbolické právě pro úpravu obočí. Zadní část výrobku tvoří jeho popis vyvedený v anglickém, německém a francouzském jazyce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Paletka obsahuje zrcátko, v kapse za zrcátkém je ukrytá chytrá kartička, která nám v angličtině a němčině radí, jak správně upravovat obočí a kam které stíny použít.  Dále zde najdeme tři hnědé stíny, jež jsou určené pro vykreslení obočí, a jeden rozjasňovač pod obočí. Vše je doplňěno miniaturní pinzetou a štětečkem, který má na jedné straně pěnový aplikátor a na druhé šikmo zastřižený štěteček.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Hnědé barvičky máme v odstínech Love blondes, Love´em all a Love brunettes. Odstín rozjasňovače se jmenuje Lift me up! Stíny jsou pěkně pigmentované, obzvláště druhý a třetí odstín. Nejsou nějak extra prášivé a pracuje se s nimi velmi dobře. Milým překvapením pro mě byl rozjasňovač, který je velmi dobře pigmentovaný a krásně rozjasňuje oko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A co používáte na úpravu obočí Vy? Líbí se Vám tato paletka? Napište mi!

 

Tagged on: ,

4 thoughts on “Recenze: Essence paletka na obočí How to make brows wow

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   musím přiznat, že i já si už bez ní nedovedu představit líčení. Bohužel jsem ji nikde v ČR nepotkala, já sama jsem i kupovala v Německu, konkrétně v měste Heidelberg. Takže pokud se chystáš třeba na nějaké vánoční trhy do Německa nebo do RAkouska, omrkni jejich drogérie:-)

 1. Radka K.

  Teda mně se líbí moc! A oceňuji, že má i tu kartičku s návodem, to by mělo být u více kosmetických výrobků. Zrcátko mě taky potěšilo a barvy se mi zdají hezké, určitě se po ní mrknu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *