Řasenky Essence, Miss Sporty a Oriflame

Krásný den, 

dneska se spolu mrkneme na tři řasenky, které patří mezi ty levnější a bohužel pro mě i mezi ty horší. Dvě jsem koupila ve slevě v Rossmannu, kdy bylo 50% na dekorativní kosmetiku. Třetí mám z katalogu Oriflame, kde byla, aspoň myslím, součástí nějaké sady.

Řasenka You better work, Essence

Tato řasenka je určená do posilovny, je tedy voděodolná a měla by řasy prodlužovat. Já se teda na cvičení nějak nemapuji, přijde mi to kontraproduktivní. kartáček má kónický tvar, což mám obvykle ráda. Bohužel tady ta řasenka vůbec nefunguje, nejenže řasy neprodlouží, ale samozřejmě nejsou ani nějak pěkně výrazné. Spíše jen pátrám po tom, kde zůstala aspoň nějaká barva. Voděodolná bohužel také není.

Řasenka Really Me!, Miss Sporty

Tuto řasenku jsem asi koupila omylem, sama jsem z ní byla (nepříjemně) překvapená. Má také kónický tvar kartáčku, který je z klasických štětin. Jsou pěkně husté, ale vůbec na nich neulpívá barva, takže se nedostane ani na samotné řasy, což je na nic.

5 in 1 Wonder lash XXL, Oriflame

Řasenky z Oriflame dost propaguje Barušminky, ale myslím, že se jedná o jinou variantu. Já mám tuto, která toho opravdu slibuje hodně – neslepovat, prodloužit, dodat objem, zvýraznit… No, já sotva najdu na svých řasách nějakou černou barvu. Kartáček, který se mi mimochodem docela líbí, má zajímavý atypický tvar. je lehce prohnutý a na každé straně má jinak dlouhé štětiny. Když dám asi pět vrstev, tak je něco trochu vidět a já mohu jít.

Jak sami vidíte, dneska to tedy žádné velké pozitivum nebylo. Uvědomuji si ale, že řasenky jsou hodně subjektivní záležitost, takže vám výše zmiňované kusy mohou třeba skvěle vyhovovat. Znáte tyto řasenky? jakou právě nyní zrovna používáte? A malujete se na sport? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Řasenky Essence, Miss Sporty a Oriflame

 1. Lucie

  Ahoj, žádnou neznám, ale od Miss Sporty jsem teď vyhazovala řasenku Naturally Perfect a taky je k ničemu, nebrat. Barušminky myslím mluví o řasence No Compromise, ta je dobrá a nebo mi ještě vyhovuje Wonderlash. A na sport se nemaluji, naopak spíš odličuji:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to jsi psala, že ti moc nevyhovovala, tak to si ji ani nebudu pořizovat. Já se taky na sport nemaluji, přijde mi to divné a vlastně na nic:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to bych se asi taky neodličovala, ale hlavně kvůli tomu, že s sebou běžně nenosím věci na odličování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *