Řada Sweet Delights od Oriflame – recenze

Krásný den,

nedáno přišel Oriflame s novinkovou řadou Sweet Delights, kterou najdete v kategorii Love Nature. Tuto řadu mám ráda designově, mají vždy lákavé obaly, které mě docela často přinutí něco vyzkoušet. Celkem povedená je kolekce s ovsem a samozřejmě parádní jsou plátýnkové masky, které jsem v katalogu už dlouho neviděla. Tentokrát moje volba padla oříškovou řadu Sweet Delight, kde jsem si vybrala pleťový peeling a masku na obličej.

Pleťová maska Sweet Delights

Maska je malé plastové tubě, která stojí na šroubovacím víčku. Má světle hnědou barvu, voní celkem intenzivně jako oříšková čokoláda. Konzistence je krémová a dobře se nanáší. Maska úplně nezasychá a ani se nevstřebává, pouze ji necháváte působit. Já jsem ji vždy po 1ř – 20 minutách smyla teplou vodou. Plť pak byla celkem hezky hebká a tak průměrně vyživená. Mám ale podezření, že mi maska dělá neplechu, co se týče pupínků. Při jejím používání mi nečekaně vyskákaly na tvářích a v oblasti pod očima, kde se mi tedy pupínky normálně vůbec nedělají. Když jsem masku přestala používat, tak se vše v klidu zahojila, jakmile jsem ji zase vytáhla, opět se mi udělaly pupínky. Mám doma shodou okolností ještě jednu tubu, tak ji zkusím používat na dekolt a snad to bude v pohodě.

Pleťový peeling Sweet Delights

Pleťový peeling má stejný bal jako maska, jen je vyvedený v trochu jiných odstínech stejných barev. Peeling obsahuje extrakty z lískových oříšků, což je znát hned při vůni. Ta je tedy čistě oříšková a velmi povedená. Peeling má gelový základ, který je poměrně hutný, v něm je mnoho středně hrubých zrníček. Na pleti je peeling parádní, stačí ho poměrně málo a skvěle obrousí, ale nepoškrábe a neublíží. Jeho používání jsem si opravdu oblíbila a ráda si ho klidně pořídím znovu.

Tato řada je za mě docela rozporuplná. Na jedné straně je tu jasný propadák v podobě masky, na druhé fakt skvělý peeling. Z těch novějších věcí, které jsem z Oriflame v posledních měsících vyzkoušela, je tento peeling určitě nejlepší. Jaký peeling máte rádi vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Řada Sweet Delights od Oriflame – recenze

  1. Helena

    Hani, neznám. Ráda mám peeling o Naturals a ten český, co jsem si o něm myslím psaly – Floré.
    Přeji hezký den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *