Pytlíčkové masky Oriflame – recenze

Krásný den, 

jak jste si mohli přečíst v prosincovým vypotřebovancích, zkoušela jsem pytlíčkové masky od značky Oriflame. Právě jim bychom se dnes podívali na zoubek:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pořídila jsem si celkem tři varianty, jedna stojí 19 Kč a v katalogu je najdete pravidelně. Líbí se mi design balení, které je takové jednoduché, čisté a nepřeplácané. V nabídce najdete tedy tři varianty – gelová osvěžující, krémová hydratační a čistící.

Gelová hydratační maska s okurkou

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Maska překvapivě voněla po okurce, sladce a jen lehce chemicky. Ta gelová struktura na mě nepůsobila úplně hydratačně, ale měla spíše takový osvěžující efekt. Měla dobrou konzistenci, nijak nestékala dolů. V balíčku bylo 10 ml a to je akorát, aby mi to vyšlo i na krk a dekolt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krémová hydratační maska s ovsem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tato maska je určena pro suchou pleť a myslím si, že to sedí. je docela hutná, má takovou hodně přírodní vůni, která ale není zase moc výrazná. Část té masky se mi vstřebala během působení do pleti, zbytek jsem smyla a dolů to vše v pohodě, což velmi oceňuji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čistící maska s lopuchem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Upřímně řečeno, mně se vůně této masky celkem líbila, asi nejvíc z těch tří variant. Maska je opět krémová, ale na pleti zasychá do tvrdé krusty, která jde celkem špatně umýt. Vím, že je to typické pro čistící masky, ale i tak mě to štve. Pleť se mi ale po aplikaci hodně líbila, asi nejvíc ze všech tří masek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řekla bych, že se všechny tři masky celkem povedly, nemám jim co vytknout (tedy ne něco zásadního). jen mi přijde škoda, že je Oriflame nabízí pouze v těch pytlíčcích, že si člověk po vyzkoušení nemůže koupit plné balení. Jaký máte vztah k pytlíčkovým maskám? Přijde vám jako dobrý nápad si je kupovat? Nebo dáváte spíše přednost plnému balení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *