Paletka stínů On the Horizon od Sleeku – recenze

Krásný den, 

tuto paletku jsem si pořizovala už v září na mém oblíbeném eshopu prodavamekosmetiku.cz (kde jsou momentálně obrovské výprodeje). Má krásné podzimní barvy a já pro vás chystala tu recenzi už v listopadu, ale nějak jsem to nestihla…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sleek mám hodně ráda, jeho stíny jsou fakt pěkně pigmentované, paletky seženete do tří stovek a každá obsahuje 12 stínů. Trochu při aplikaci práší, ale není to nic tragického a já si maluji nejdřív oči a pak až tvář, takže je to v pohodě. Díky slevě mě vyšel na krásných 177 Kč, ale i plná cena např. zde je podle mě ok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

On the Horizon mě na první pohled úplně nezaujala, protože je tam dost teplé oranžové. Jenže pak jsem ti tu paletku prohlédla pořádně a zjistila jsem, že se tam ukrývají i krásné zelené barvičky a různé odstíny třpytivé hnědé. Paletku mám od září, nepoužívám ji každý den (při tom množství paletek, co mám doma, to ani není možné, musím to trochu střídat), ale ve dvou barvách mám už díru:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nejraději kombinuji třpytivé hnědé a zelené nebo udělám úplně neutrální hnědý look a doprostřed pohyblivého víčka ťuknu trochu té tmavě modré a to naprosto neskutečně otevře a zvýrazní moje tmavě hnědé oči.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud se nějakým způsobem naučím fotit sama sebe, určitě zde potkáte nějaké looky vytvořené touto paletkou:-) Tedy pokud ji do té doby nevypotřebuji, protože si jí opravdu užívám:-) Máte rádi paletky od Sleeku? Jaká varianta Vám sedí nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *