Povánoční nákupy kosmetiky

Krásný den,

je vám asi jasné, že jsem využila různé povánoční slevy a objednala jsem si pár kousků kosmetiky, co jsem chtěla. Každý rok takto nakupuji ty dražší věci. Dopředu jsem věděla, že budu určitě chtít nový parfém od Ariany Grande a pak jsem vybrala další věci u Sephory.

Douglas

Právě na eshopu této parfumérie jsem objednávala vůni God is a Woman od Ariany Grande. Měla jsem ji vyzkoušenou z miniatury a jsem s ní moc spokojená. Podařilo se mi sehnat kazetu, kde je plné balení a další miniatura jen za 829 Kč. K objednávce byl i jeden vzorek péče od Sisley.

Sephora

Na eshopu Sephory jsem nakupovala dokonce dvakrát. Poprvé mě zaujala sada od Too Faced, která obsahuje velkou paletku You Drive Me Glazy, tužku na oči Killer Liner v černém odstínu a řasenu Better Than Sex. Celá sada stála sympatických 829 Kč.

K nákupu Too Faced byl jako dárek jejich slavný lesk na rty Lip Injection v mniatuře. Kromě toho jsem tam měla i vzorek vůní Dylan Purple od Versace a Music Noir Rose od Narscisco Rodriguez a vzorek masky od značky Phlov.

Ve druhé objednávce jsem se zaměřila na značku Anastasia Beverly Hills, kde mě zaujala sadu s paletkou Soft Glam, řasenkou a průhledným gelem na obočí. Tato sada byla tedy dražší, vyšla už na 1249 Kč.

I zde mám nějaké vzorečky – opět vůni Dylan Purple od Versace, dále parfém Irresistible od Givenchy. Posledním vzorkem je péče Guerlain.

Samozřejmě se mi toho líbilo mnohem více, ale ovládla jsem se:-D Celkem mě to tady vyšlo na 2907 Kč, ale samozřejmě se mi zase nějaké korunky vrátí díky plné peněžence. Jinak všechny tyto nákupy defacto platil taťka, který mi dal k Vánocům penízky, abych si ještě něco nakoupila dle vlastního výběru.

Také jste si vybrali něco z povánočních slev? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Povánoční nákupy kosmetiky

 1. Helena

  Hani, moc se mi líbí ta poslední paletka. Kosmetice jsem odolala, celkem mi nic nechybí, ale mám na cestě nějaké hadříky :o)
  Měj pohodovou sobotu, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   oblečení mám momentálně dost, takže to jsem žádné už nekupovala. V prosinci jsem dělala dvě menší objednávky na dvou eshopech, a tak jsem fakt zásobená. Článek o novém oblečení ale ještě nemám připravený, ten vyjde někdy v druhé polovině ledna.

 2. Stáňa

  Hani, já letos v povánočních slevách nekupovala nic, jen jsem si po Vánocích koupila v Rossmannovi ještě jednu svíčku YC, když jsem zjistila, že je na ně pořád ještě sleva, a pak krém na ruce Isana Harmony, který má krásné balení (původně jsem šla jen proměnit už téměr expirující body z věrnostního programu za láhev šampusu ;-)). Loni jsem kupovala ve slevách na YR, ale letos mne nějak zatím nic nezlákalo a zlevněné vánoční kazety u nás byly probrané už před Vánoci…
  Ten parfém má zajímavou lahvičku a koukám, že Sephora tentokrát docela přidala vzorečky 😉

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem nyní hodně zásobená svíčkami, myslím si, že minimálně v lednu a v únoru nebudu muset nic nového kupovat. Yves Rocher mě letos vůbec nezaujal, ale ještě budou nějaké nákupní články z různých eshopů.

 3. Lucie

  Ahoj, mé prakticky jediné povánoční nákupy ve slevách byly právě na Sephora, kde jsem si vybrala nějaké sety Sephora Collection. JInak se mi moc líbí z tvých nákupů parfém od Ariany a sada Too Faced.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *