Ochutnáno 15

Krásný den,

opět tu mám přehlídku jídla, které jsem vyzkoušela v poslední době. Většinou se jedná o svačinky do práce a fotím to ve sborovně na mém naprosto neuklizeném stole (nemám čas uklízet a mám tam málo místa). Věřím, že to zvládnete i tak:-)

Tyčinka Snickers Creamy Smooth Peanut

Tuto tyčinku nemám na žádné samostatné fotce, takže bude muset stačit ta z článku o obsahu Brand boxu. Právě tak jsem ji získala a je to nějaká novinka v sekci Snickers. Já tedy nejsem milovník buráků, což je škoda, protože jak název napovídá, jedná se o produkt, který je na burácích založený. Je hodně sytá a sladká, převažuje zde chuť buráků. Sama bych si ji nekoupila, ale nijak mě neurazila.

Džus Santal jahoda – banán

Tento džus jsem viděla poprvé v mém oblíbeném Café Smoo, kde je to také novinka. Zaujalo mě více příchutí, ale jako první na řadu přišla jahoda s banánem. Džus je hodně řídký, což u těchto příchutí nebývá zase tak časté. Není chuťově extrémně výrazný, je přiměřeně sladký na džus v této kombinaci. Mě chutnal, i když mám asi i jiné oblíbence mezi džusy. Určitě si ho ale dám někdy znovu.

Limonáda Vinea s moruší černou, Vinea Kumšt Muštu

I tuto plechovku jsem získala v posledním brand boxu a trochu jsem se jí obávala, Vinea nepatří mezi mé oblíbené limonády. Na konci prosince na ni ale došlo, měla jsem chuť na sladké pití k obědu (ne jen vodu nebo čaj s citronem). Mile mě překvapila chuť, která byla jen lehce sladká, ale příjemně ovocná. Klidně si dám tuto limonádu znovu.

Bánovecké sýrové kuličky, Milsy

Tyto sýrové kuličky jsem dostala od našich k Mikuláši, byly neuzené a chuťově mi nejvíce připomínaly asi eidam. Byly to opravdu kuličky a jako slaná svačinka mi skvěle posloužily. Byly hezky mléčné, nepříliš slané a moc dobré.

Ananas v bílé čokoládě, Svět plodů

Objednávala jsem nějaké pochutiny na eshopu světa plodů. Zaujal mě i ananas v čokoládě. Je to tedy dost sladká záležitost, protože je to kombinace ananasu a bílé čokolády, ale chutnalo mi to. Kousky ovoce jsou poměrně velké, čokoláda byla hezky jemná.

Pacholík Valerian, Boni

Tento pacholík patří do sortimentu značky Boni, což je interní značka supermarketu Penny. Líbilo se mi menší balení a cena pod deset korun. Tyto pacholíky jsou celkem syté, takže klasický Lipánek je na mě zbytečně velký. Vybrala jsem si kakaovou chuť, která splnila přesně mé očekávání. Přiznám se, že úplně nevidím rozdíl mezi jednotlivými pacholíčky.

Maliny v hořké čokoládě s ruby kakaem, Svět plodů

Dalším úlovkem ze světa plodů jsou tyto maliny. Ty mě naprosto nadchly, i když jsou v hořké čokoládě (já jsem spíše na mléčnou). Nejsou vůbec přeslazené, samotné ovoce je hezky nakyslé a dobře chuťově koresponduje s tou čokoládou. Jestli budu ještě někdy objednávat, rozhodně si je vezmu znovu.

Jogurt Berry Cake, Jogobella

Tento jogurt jsem dostala ráno při snídani v naší jídelně a nechala jsem si ho na dopolední svačinu. Je z nějaké limitky Dream Cake, ale v obchodě jsem ji neviděla. Jogurt je docela dost sladký, kromě ovocné složky obsahuje i kousky těsta, což bylo trochu zvláštní, ale bez problémů jsem ho snědla a nemohu říci, že by mi nějak vadil.

Mazací sýr Parmareggio

Tento sýr je určitě nejhorším kusem v dnešním článku. Kupovala jsem ho na rohlíku, byl docela dost drahý (určitě stál přes 40 Kč) a vůbec mi nechutnal, i když parmazán jako takový mám moc ráda. Byl i dost tuhý, takže se špatně mazal. celkově je to pro mě velké zklamání.

Sýrové nitě neuzené, Billa

Tyto sýrové nitě jsou z Billy z jejich interní značky. Opět se jedná o dárek od rodičů k Mikuláši. V balíčku jich bylo celkem dost a byly výborné. Mám sýry moc ráda, takže tyto dárky jsou pro mě ideální. Opět jsem je měla v práci na svačinku a bylo to skvělé.

Na prvních i posledních místech jsou dneska sýry – ty mazací jsou propadákem, naopak kuličky a nitě byly zase nejlepší. Jaké sýry máte rádi vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 15

 1. Stáňa

  Hani, já mám sýry ráda skoro všechny, jen tavené moc nemusím. A pak romadur a klasické syrečky 🙂 (ale kupodivu mi nevadí syrečkové kousky s kmínem, ty si čas od času koupím).
  Z tvé dnešní přehlídky jsem měla jen jogurt z té limitky od Zottu, i když myslím jinou příchuť. Ale pamatuji si, že mi nechutnal – vadilo mi to rozmáčené sušenkové těsto.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jím i ty tavené, ale jen některé:-) Syrečky a romadur bych taky nedala, kmín nenávidím.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já mám sýry obecně moc ráda ve všem, dost je používám i při vaření. Z tvého výběru mě nejvíc zaujaly ty maliny v čokoládě. Jogurty s příchutí koláčů, buchet a ještě likérů si já vůbec nekupuju, mám ráda takové ty konvenční příchutě typu straciatella 😀 tu mám asi nejradši a nebo meruňku.

 3. Lucie

  Ahoj, neznám nic z produktů, ale sýrové nitě mám moc ráda, i když tyhle od Billy jsem ještě neměla. Sýrové kuličky jsem nikdy nejedla, ty vypadají dobře. Co mě ještě zaujaly jsou produkty ze Světa plodů, vím, že je hodně propagovaný, občas i s nějakou slevou na nákup, ale já tam ještě neobjednávala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *