Podzimní Yves Rocher box

Krásný den, 

dneska to musí být rychlovka, protože večer máme další maturitní ples a já se na něj musím přichystat. Zatím jsem si akorát zvládla dát sprchu a umýt vlasy. S podzimním boxem od Yves Rocher jsem nějak nepočítala, ale když jsem na eshopu objednávala odličovač a peeling na vlasovou pokožku, který mi došel, tak na mě vykoukla i tato krabička krásy:-) Samozřejmě jsem neodolala a koupila ji:-) Jinak jsem dopředu věděla, co tam bude, neboť to tam psali.

Indické zlato

Extrakt z listů Hamammélis je vynikajícím zdrojem účinných látek, které mají uklidňující protizánětlivé a detoxikační účinky. Jedná se o sprchový krém, který krásně voní, a já se na něj moc těším. Jeden jsem už od této značky měla a byla to lahoda na používání. Parfemace je jemná a příjemná.

Výbuch divoké přírody

Víte, jak skutečná džungle voní? Podívejte se na naši parfémovou vodu Tropicale Tentation a přesuňte se do světa horkých tropů. Vůně je hodně svěží, ovocná, balení je malé a praktické do kabelky. Určitě si ji nechám na léto, na to se hodí mnohem více.

Arnika v boji proti suchým rukám

Dostatečnou ochranu pokožky rukou a nehtů zajistí krém z bio arniky. Rostlinné výtažky mají příznivý vliv na vyhlazení pokožky a zvyšují její přirozený vzhled. Krém na ruce je moje nutnost, mám jich obrovskou spotřebu. Mažu se snad každou přestávku ve škole a pořád doma, takže i tento se mi bude hodit:-) A už jsem ho jednou měla a byla jsem spokojená.

Rojovník grónský zasahuje proti mastné pleti

Pudr z listů rojovníku grónského přispívá ke zmatnění pleti a hloubkové navrácení rovnováhy. na tento produkt jsem opravdu zvědavá, neboť je to podle popisu matující pudrové mléko, které je podle mě spíše tonikem. Dám určitě vědět, jaké to bude:-)

Pro uhrančivý pohled

Fluidní textura těchto očních linek rychle schne a dobře drží. Jemný aplikátor vytváří dokonale přesnou, intenzivní linku. Z linek jsem nadšená, protože ty moje černé mi doma došly. Tyto by měly být matné a mají pevnou špičku.

Buďte silná a odvážná!

Řasenka je vyrobena z bambusového vlákna, které každou řasu viditelně prodlouží. Hledáte délku i objem? nyní můžete mít obojí! To zní fakt dobře, co říkáte? Už se moc těším, až to vyzkouším, protože člověk je pořád na honu po té nejlepší řasence:-)

Celkově jsem s boxem moc spokojená, využiji všechno, i se mi to rovnou hodí, takže to je super. Oceňuji, že jsem si to mohla pročíst dopředu a zvážit tak, jestli se mi obsah líbí. Momentálně na eshopu najdete jejich zimní variantu, která mě tolik nezaujala, a proto si ji neobjednám. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *