Deník jídla 25

Krásný den, 

dneska to bude jen rychlovka v podobě deníku jídla. Ráda bych udržela v prosinci to, že každý den vyjde článek. Je to pro mě docela komplikované, protože toho mám v práci až nad hlavu, doma spoustu povinností a ještě je taťka na velké operaci v nemocnici, takže budu muset jezdit do Prahy i za ním.

snídaně

Je to taková nudná klasika, ale zase bylo müsli s jogurtem. Pořád domů kupujeme domácí jogurt od jednoho farmáře, který takto objíždí školy. Jezdí i k nám, ale pro naše domácnosti ho kupuje mamka:-) K pití jsem si udělala tradičně čaj s citronem a medem. Med máme taky domácí, vždy ho kupuji v práci od různých kolegů. Čaj byl můj neoblíbenější Pickwick Ranní s citronem. nedávno byl v akci v Bille, tak jsem si vzala hned tři krabičky:-)

oběd

Polední menu bylo doslova zbytkové, potřebovala jsem dojíst nějaké zásoby z ledničky. Ze zbytku brambor jsem udělala klasickou kaši, kterou jsem vylepšila osmaženou cibulkou. K tomu jsem měla dva opečené párky. Jsou to vídeňské párky z Lidlu, kde balení osmi nožiček stojí cca 80 Kč. Není to nejlevnější párek, ale chuťově (a i obsahuje) je to dobrota. Protože byl oběd celkem slaný, tak jsem si pak dala jeden čokoládový bonbon Favorina, který jsem taky kupovala v Lidlu. Uvnitř je mléčná náplň, která mi hodně připomíná Kinder čokoládu.

svačina

Odpolední svačina byla hodně jednoduchá. Rodiče mi koupili koblihu, takže jsem měla klasickou koblihu s marmeládou. Protože mi byla zima, k pití jsem měla opět čaj, který mám prostě ráda:-)

večeře

Poslední jídlo chystala mamka pro tátu, tak jsem si taky dala. Už den předtím udělala mísu lívanců. Vždy první den je máme na sladko (marmeláda a pacholík) a poté si je užíváme ve slané variantě. Tou je obalení ve vajíčku, a je to fakt dobrota.

Zajímalo by mě, co rádi kupujete v Lidlu a jaké je Vaše oblíbené zbytkové jídlo:-) Jinak si klidně napište, o čem byste si chtěli během prosince přečíst tady na blogu:-) 

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Deník jídla 25

 1. Stáňa

  Do Lidlu chodím jen občas – mám ho z ruky, ale pravidelně kupuju třeba ovesné vločky, sýr Grana Padano, mandlovou paštiku, kakao, hořkou čokoládu, Občas i nějakou kosmetiku – krém na ruce ap. Teď mi otevřou novou prodejnu o  blíž, tak tam budu lovit častěji

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   my tam jezdíme někdy s mamkou, ale je na okraji města, takže to je taky trochu z ruky. Kupujeme tam sýry, párky, šunku pro kocoura rodičů, müsli a písek pro kočky. Kosmetiku jen občas, když mě něco zaujme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *