Pleťové masky Alviana – recenze

Krásný den,

když jsem v létě objednávala jídlo na rohlíku, omrkla jsem konečně i jejich sekci kosmetiky a drogérie, kde mě zaujaly masky od značky Alviana. Jedná se o přírodní značku z Německa. Já jsem si tedy vybrala dvě dvojbalení pytlíčkových masek, kde jedno stálo necelých 40 Kč.

Pleťová maska & peeling Bio bílý čaj

Tato maska je zkombinovaná i s peelingem, které mám moc ráda. Obsahuje výtažky z bílého čaje, má příjemně hrubou konzistenci s dostatkem zrníček. Parfemace je velmi jemná a nedráždivá. Nanáší se na navlhčenou pleť, několik minut se masíruje a poté smyje. Co mi přijde skvělé, je to, že vůbec nevysušuje. Peelingové částečky krásně obrušují. Celkově jsem s maskou moc spokojená.

Pleťová maska Ageless Bio chrpa

Druhá maska je klasická krémová, obsahuje výtažky z chrpy, je určená pro pleť po třicítce a má mít omlazující účinky. Maska má velmi jemnou parfemaci, v jednom pytlíčku je dostatečné množství na celý obličej i podbradek:-D Maska se nechává působit cca 15 minut a poté se zbytek setře nebo smyje. Opravdu se mi většina vsákla do pleti. Po aplikaci byla pleť moc hezky vyživená a hladká. Vůbec jsem neměla potřebu se nějak mazat nebo požívat sérum.

Značku Alviana jsem vůbec neznala, ale moje první seznámení dopadlo opravdu dobře. Obě masky mi sedly, ráda jsem je používala a klidně bych si je pořídila znovu. Znáte tuto značku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Pleťové masky Alviana – recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *