Listopad 2022

Krásný den,

můj listopad byl o něco zábavnější než říjen, ale pořád mi hodně času zabírá práce, což je asi vidět. Mám málo času na blog, odpovídám pozdě na komentáře a dost pozdě píšu komentáře u článků na mých oblíbených blozích. Tento školní rok to asi nebude už lepší, mám prostě úplně šílený úvazek. Přesto byl listopad díky několika událostem hodně výjimečný.

Lakovací okénko – sytá růžová Paese, tmavě zelená Gabriella Salvete, béžová z Avonu, tmavá červená Enii, světle růžová Gabriella Salvete.

Doma na mě čekalo ve schránce svatební oznámení od jedné z mých úplně nejbližších kamarádek Luci. Svatba byla v listopadu a já jsem poprvé jela do Beskyd:-)

Jedno pracovní selfie:-)

Před odjezdem do Beskyd jsem stihla ještě kadeřnici. Jak vidíte, jsem nenamalovaná, nějak to teď moc nedávám…

Trocha kočičí lásky:-)

Výzdoba penzionu v Rekovicích, kde byla svatba. Připravovali jsme ji sami, sice nám to dalo zabrat, ale vlastně to šlo celkem od ruky a myslím si, že se nám to povedlo. Vše bylo v přírodních odstínech.

Od Luci jsem dostala speciální dárek jako svědkyně a také vánoční nadílku, protože se už do Vánoc nejspíš nesetkáme. Ona nyní s rodinou bydlí v Kopřivnici a to je od Příbrami celkem daleko.

Svatba byla ve čtvrtek, já jsem tam jela s kamarádem už ve středu a jako jediná jsem rovnou přespávala v tom penzionu. Bylo to tam skvělé a měla jsem ráno naprosto opulentní snídani, jednu z nejlepších, co jsem v nějakém hotelu měla. Výhled taky nebyl marný, i když nám poněkud nasněžilo a obřad byl venku…

Svatba se povedla, opravdu byla skvělá. Zvládla jsem projev (přiznám se, že s tím nemám úplně problém) a s druhým svědkem jsme se starali i o svatební hry. Z toho jsem byla více nervózní, ale vše dopadlo dobře. Luci pro každého připravila svatební KPZ, to mi přijde geniální! Dort byl mechový a naprosto luxusní. Taky jsem se po dlouhé době viděla s kamarádem Luďkem, to mi samozřejmě udělalo radost a dost jsme si popovídali. Domů jsme jeli hned v pátek ráno a cesta byla dlouhá. Doma jsem byla ve čtyři a hned mě čekal stužkovací večírek jedněch maturantů. Z toho nemám žádnou fotku, ale moc se povedl a neuvěřitelně jsem se nasmála.

Hned v pondělí jsem měla sedm hodin výuky, dvě hodiny doučování a rovnou jsem z práce jela do divadla, kam jsem šla se žáky v rámci Klubu mladého diváka. Čekalo nás představení Limonádový Joe a bylo perfektní. Byla jsem sice dost unavená, ale tato hra je povedená, písničky jsou skvělé a divadlo mi vždy dělá dobře. Sice jsem měla oběd v osm večer, ale stálo to za to. A dětem se to líbilo, to je pro mě vlastně nejdůležitější.

V úterý jsem byla opět v práci až do večera, protože po výuce byla porada a pak rodičovské schůzky. Ty proběhly bez problémů, ale měla jsem toho plné kecky. Večer jsem si aspoň dala plátýnkovou masku od Sabči, která byla skvělá.

V pátek odpoledne jsem byla už hodně unavená, a tak jsem si nakonec objednala oběd z mé oblíbené restaurace. Jestli tipujete příbramské Atollo, tipujete dobře:-D Dala jsem si špagety carbonara, které byly luxusní.

Sobotní ráno jsem zahájila online lekcí němčiny a hned poté jsme s mamkou a Oli vyrazily na nákupy do Prahy. Byly jsme v Metropoli a já jsem řádně provětrala peněženku. V Příbrami jsme pak ještě zajely do Kauflandu a řeknu vám, auto jsme měly naložené až po střechu:-D

Neděle byla převážně domácí. Upekla jsem bábovku, udělala luxusní řízky z trouby a večer jsem vyrazila ven. Tradičně jsme s rodiči měli koupené lístky na koncert Příbramský Big Band hraje pro charitu. Bylo to jako vždy skvělé, užila jsem si to, naladilo mě to perfektně na Vánoce. V divadle jsem i vyzkoušela novinku – kolaloku. Více o ní v jiném článku:-)

V pondělí jsem do práce vynesla nový svetr a kalhoty. Je docela znát, že se musí šetřit, na chodbách je více chladno. Nemám problém s tím nosit do práce svetr a tento nový se mi opravdu líbí a cítím se v něm dobře.

Jak jste si užili první adventní neděli vy? Chystáte se na nějaké vánoční trhy? Znáte film Limonádový Joe? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Listopad 2022

 1. Helena

  Hani, měla si tedy opravdu rušný měsíc! Ale samé hezké zážitky! Advent si chci každoročně užít, snad to všechno klapne…
  Moc ti to přeji krásný prosinec a posílám pozdravy. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já se taky snažím advent užít si. Mám v plánu nějaké srazy s přáteli a samozřejmě budou i rodinné návštěvy, které mám ráda.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já byla na trzích pouze u nás v rámci rozsvěcení stromečku a žádné další neplánuju a vlastně asi ani nestíhám. Film Limonádový Joe znám, to je klasika 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já letos ještě na žádných trzích nebyla a ani nevím, jestli se někam dostanu. Jestli ano, tak to bude určitě taky jen tady u nás v Příbrami.

 3. Stáňa

  Hani, nákupy vypadají fakt velké – jsem zvědavá, jestli něco ukážeš (nebo to byly všechno dárky?). A měsíc jsi měla fakt rušný. Svatební výzdoba vypadá skvěle, počasí na obřad venku trochu míň :D.
  Já o adventní neděli akorát udělala „svícen“, jinak se kurýruju z  nějaké otravné virózy, takže jsem od půlky minulé týdne na neschopence.
  Přeju hezký prosinec

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   jasně ukážu to, co jsem si koupila pro sebe:-) Svatba nakonec vyšla velmi dobře, počasí jsme také zvládli, obřad nebyl zase až tak dlouhý, takže mi to nevadilo. Já jsem na první adventní neděli stihla taky jen svícen. Naštěstí mám jen svoji chronickou rýmu, takže jsem docela v pohodě.

 4. Lucie

  Ahoj, kadeřnici se opět povedlo tě zkrášlit, moc ti to sluší. Úplně jsem dostala chuť na špagety nebo na řízky z trouby. Do Prahy se chystáme zítra, vánoční trhy a samozřejmě to musím spojit i s nákupy:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   tak to si určitě se synem užijete, čas s rodinou je moc důležitý:-) Svatba se fakt povedla, ani jsem to nečekala. Mluvila jsem už několikrát s nevěstou a byla spokojená, to je hlavní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *