Pleťová péče Fresh – recenze

Krásný den,

před několika měsíci jsem si pořídila v Sephoře malý kit, který v sobě ukrýval skincare od značky Fresh. Je to moje první seznámení s touto značkou, tak jsem na to byla moc zvědavá. V krabičce byly miniatury čistícího gelu, pleťového krému a masky.

Sójový čistící gel

Gel se ukrývá v měkké plastové tubičce se šroubovacím víčkem. V koupelně mám raději ta odklápěcí, přijde mi to praktičtější. Tuba je každopádně hezky měkká, takže se mi povedlo vytlačit ven i poslední kapičku produktu. Gel by měl obsahovat amino kyseliny, je určený na jemné čištění pleti a očí a je vhodný pro všechny typy pleti. Gel má čirou barvu, strašně smrdí po alkoholu a ještě něčem dalším (možná je to ta sója, nedokážu to identifikovat). Obličej vyčistil dobře, k očím jsem ho nemohla dávat, ta parfemace byla extrémně dráždivá. Docela dost vysušoval, musela jsem se ihned namazat nějakým extra výživným krémem. Tento produkt mě tedy vůbec neokouzlil, přijde mi vlastně dost děsný. Balea za 30 korun a asi v desetinásobném množství je o 100% lepší….

Hloubkově hydratační pleťový krém Rose

V klasickém kelímku se šroubovacím víčkem se ukrývá pleťový krém. Je určený pro hydrataci pleti, obsahuje výtažky z damašské růže a kyselinu hyaluronovou. Má posílit pleť, zpevnit ji a samozřejmě i hydratovat. Krém je celkem hutný, voní po růžích a opravdu velmi dobře vyživuje a hydratuje. Hodí se i do chladnějšího počasí, kdy mám vždy pocit, že ta pleť toho potřebuje více. I když jsem měla jen miniaturu, vydržel mi dlouho, jelikož ho stačilo opravdu málo.

Pleťová maska s růží

Tato maska je určená pro sjednocení tónu pleti a pro její zjemnění. Obsahuje kousky okvětních plátků růží. Má hodně zvláštní konzistenci – jedná se o koncentrovaný gel, kde jsou tedy kousky růží. Maska moc vábně nevoní a v kelímku je jí hodně málo. Množství mi vydrželo na dvě aplikace, to je dost slabé. Po umytí mi nepřišlo, že by dělala něco speciálního.

Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet značku Fresh, kterou jsem dosud neznala. Největším propadákem je určitě ten sójový čistič pleti, to fakt nebylo dobré. Maska je taková průměrná, ale krém se povedl, ten jsem používala moc ráda.

Znáte značku Fresh? Máte rádi růži v kosmetice? Zkoušíte rádi nové značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

12 thoughts on “Pleťová péče Fresh – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   už jsem jednou měla bulharskou kosmetiku s růží a byla jsem s ní moc spokojená. Škoda, že se ke mně pak už nikdy nedostala…

 1. Lucie

  Ahoj, od značky jsem ještě nic nezkoušela. Vůně růží, záleží jak kde, jsou produkty ve kterých mi voní (např. tonikum s růží od Avonu) a pak i kde mi zase tolik nevoní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *