Plátýnkové masky The Saem – recenze

Krásný den,

nedávno jsem na eshopu notino.cz objevila značku The Saem a úplně jsem se zamilovala do jejich plátýnkových masek. Když jsem o něco později objednávala znovu, hned jsem do košíku čtyři přihodila. Jedná se tedy o korejskou značku, což mám moc ráda.

Plátýnková maska Green Tea

Tato maska obsahuje výtažky ze zeleného čaje, které by měly dodávat vitalitu pleti. Ta by pak měla vypadat zdravěji, maska dodává hydrataci a také slibuje posílení kožní bariéry. Plátýnko má úplně neuvěřitelný materiál, fakt je extra jemné, ale samozřejmě je dostatečně pevné, aby se netrhalo. Maska má velmi jemnou parfemaci a celá aplikace je velmi příjemná. Po sundání byla pleť krásně jemná, hebká, vyživená, vůbec nepotřebovala další mazání.

Plátýnková maska Grapefruit

Maska s výtažky z grepu je určená pro suchou pleť, která má sklony k loupání se. Pomáhá vyrovnávat přirozenou rovnováhu. Má příjemnou svěží vůni, která není nijak dráždivá a ani nepřipomíná čistící prostředky (to se nikdy u citrusových parfemací stává). Maska má stejně dobré účinky jako ta se zeleným čajem, je skvěle hydratační a přišlo mi, že má i projasňující účinky.

Plátýnková maska Aloe

Třetí maskou je varianta s aloe vera, konkrétně s výtažky z listů aloe vera. Ty podporují hydratační funkci, pleť by pak měla být jemnější, hladší a zklidněná. Aloe vera mám v kosmetice moc ráda, obzvlášť v plátýnkových masách je to skvělá složka. Na pleti je maska příjemná, zklidňující, úplně přináší úlevu po náročném dnu.

Plátýnková maska Blueberry

Borůvková plátýnková maska je povzbuzující, zaměřená na dodávání vitality pleti. Obsahuje výtažky z borůvek, které mají dodat pleti hydrataci. Opět má stejně úžasné plátýnko, je dobře napuštěná, jemně voní a opravdu dobře funguje. Po sundání je pleť krásně hebká, jemná, opravdu dobře hydratovaná.

Ze značky The Saem jsem hodně nadšená. Masky byly poměrně levné, cca 30 Kč za kus, a fungují opravdu luxusně. Rozhodně patří mezi ty úplně nejlepší z toho, co jsem zatím vyzkoušela. Už se moc těším na to, až doma spotřebuji jiné zásoby a budu si moc dokoupit další kousky. Znáte značku The Saem? Už jste od ní něco zkoušeli? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Plátýnkové masky The Saem – recenze

 1. Helena

  Hani, značku neznám, ale nedávno jsem na tebe myslela – naaplikovala jsem si masku, kterou jsem dostala a hezký zážitek to nebyl – když to lepí, to fakt nemám ráda!
  Ty to taky nemáš ráda, tak se budu držet tvých zkušeností!
  Měj hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem teď měla jednu masku od Garnier a moc spokojená jsem s ní nebyla. The Saem mi ale hodně vyhovuje, určitě si od nich zase něco koupím.

 2. Stáňa

  Hani, díky za tip, značku vůbec neznám a masky vypadají zajímavě, líbí se mi i obaly. Ale teď jsem pokoupila nějaké plátýnkové v Rossmannovi a mám tam ještě dvě krémové ve větším balení, tak nakupovat další budu až za nějakou dobu.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, přiznám se, že o značce jsem ještě neslyšela, nicméně rozhodně mě zaujla, už jen vzhledem k ceně, 30Kč za masku je hodně přátelská cena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *