Plátýnkové masky The Little Mermaid – recenze

Krásný den,

když jsem v Actionu objevila plátýnkové masky s motivy Ariel z pohádky Malá mořská víla, neodolala jsem a dvě si pořídila. Podle obalu se jedná o značku Topbrands z Nizozemí. Mám variantu relaxační a hydratační.

Hydratační pleťová maska

V růžovém sáčku se ukrývá hydratační maska, která obsahuje výtažky z melounu. Plátýnko má růžovou barvu a roztomilý potisk. Je jemné, netrhá se a na pleti je příjemné. Maska je spíše širší než delší, ale mně tvar seděl dobře. Má decentní parfemaci, meloun bych tam ale nepoznala. Na pleti je maska příjemná, osvěžující a po sundání nebyla pleť ulepená. Souhlasím i s hydratační funkcí, protože jsem měla pocit, že se ani nepotřebuji namazat.

Relaxační pleťová maska

Zelený sáček obsahuje relaxační masku. Vepředu na obalu je uvedeno, že je hydratační a obsahuje extrakty z melounu, zezadu jsou uvedené výtažky z broskví. Já necítím ani jedno, vůně je hodně podobná té prví masce. I zde má plátýnko růžovou barvu a potisk. Dá se říci, že maska je hodně podobná, klidně bych řekla až totožná, jako ta první. To vlastně není vůbec chyba, obě masky fungují dobře.

Asi to nejsou ty nejlepší masky, které jsem kdy měla, ale rozhodně patří mezi ty lepší, co jsem vyzkoušela. Masky byly levné, mají moc pěkný obal a podle mě se hodí jako milá pozornost pro někoho jiného. Zaregistrovali jste tyto masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

6 thoughts on “Plátýnkové masky The Little Mermaid – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, já do Actionu nechodím, u nás bohužel není, ale kdyby byl a já tyhle masky uviděla, tak bych neodolala, ten obal by mě dostal:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *