Plátýnkové masky Tenzero – recenze

Krásný den,

při jedné z nedávných návštěv drogérie Rossmann jsem sehnala plátýnkové masky od pro mě neznámé značky Tenzero. Jedná se o korejskou kosmetiku. Vybrala jsem si varianty Green Tea, Snail, Coconut a Royal Jelly.

Plátýnková maska Royal Jelly

Jako první zde mám plátýnkovou masku s mateří kašičkou, která obsahuje vitamínový komplex. Pleti by měla dodávat vitalitu, zbavuj ji zarudnutí, hydratuje, vyživuje a zbavuje mimických vrásek. Maska má skvělé plátýnko, jedno z nejlepších, jaké jsem zažila. Na pleti skvěle drží, maska nijak nedráždí a opravdu velmi účinně vyživuje a vyhlazuje pokožku.

Plátýnková maska Green Tea

Zelený čaj je moje oblíbená kosmetická ingredience (přitom na pití bych ho nesnesla). Na plátýnkovou masku s výtažky ze zeleného čaje jsem se hodně těšila a nebyla jsem zklamaná. Plátýnko je stejně kvalitní jako u předchozí masky. Maska dodává pleti vlhkost, minerály, antioxidanty a měla by vylepšovat kontury obličeje. Je vhodná i pro citlivou a podrážděnou pleť, takže jsem ji použila v době, kdy moje pleť nebyla v kondici. Hezky zklidnila, velmi dobře hydratovala opravdu viditelně dodávala vlhkost.

Plátýnková maska Snail

Třetí maska dnešního článku obsahuje hlemýždí mucin, což je velmi oblíbená složka korejské kosmetiky. Mucin obsahuje vysokou koncentraci vitamínů, minerálů, bílkovin a živin. Slibuje regeneraci a revitalizaci pleti. I tato maska má skvělé plátýnko a je opravdu velmi účinná. Oceňuji, že po sundání pleť nelepí. Také jsem vůbec neměla potřebu se nějak více mazat.

Plátýnková maska Coconut

Poslední maskou tohoto článku je kokosová varianta, která tedy obsahuje extrakt z kokosu. Je určená pro hlubokou hydrataci pleti, doplnění vitamínů, výživu a revitalizaci. Zároveň by měla zklidňovat pleť a bránit zhrubnutí. Plátýnko je stejně kvalitní, maska mi přišla bez parfemace. Zde jsem zaznamenala mírné pálení v prvních minutách, ale po krátké chvilce to přešlo. Po sundání byla pleť hezky vyživená, nebyla ulepená. Díky tomu pálení mi přijde jako nejslabší, ale i tak jsem s ní byla vlastně spokojená.

Značka Tenzero mě moc mile překvapila a její masky mi vyhovovaly, ráda si je koupím znovu. Znáte tuto značku? Zkoušeli jste od ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Plátýnkové masky Tenzero – recenze

 1. Helena

  Tak tady musím říct, že jsem si jich i všimla, ale zatím je doma nemám…
  Hani, děkuji za tip a přeji hezký den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, značku neznám, ale vypadá docela dobře, kdybych potkala, tak si nejspíš nějaké masky koupím., stejně skoro při každém nákupu z drogerie nesu domů i nějakou drobnost v podobě masky:-)

 3. Stáňa

  Hani, jednu masku Tenzero jsem si na vyzkoušení koupila a bude v mém článku z kosmetické poličky. Je tedy asi z trochu jiné řady (má jiné balení), ale byla jsem taky spokojená.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *