Plátýnkové masky Stay Well – recenze

Krásný den,

před delší dobrou jsem si v Rossmannu na zkoušku vzala jednu plátýnkovou masku od korejské značky Stay Well. Byla s broskví a já jsem s ní byla moc spokojená. Když byla naposledy velká akce 2 +2 na plátýnkové masky, pořídila jsem si další čtyři varianty – kokos, avokádo, borůvku a aloe vera.

Plátýnková maska Avocado

Jako první jsem vyzkoušela plátýnkovou masku s výtažkem z avokáda. Kromě toho ve složení najdeme ještě extrakt ze zeleného čaje. Maska by měla osvěžit a zároveň zjemnit pleť. Plátýnko je hezky jemné, dobře napuštěné a celkově jsem s ním byla spokojená. Po sundání byla pleť hezky hladká, jemná a opravdu osvěžená. Nezaznamenala jsem žádnou parfemaci a tedy ani žádné problémy.

Plátýnková maska Aloe Vera

Jako druhou jsem vyzkoušela masku Aloe Vera, která obsahuje výtažky z pupečníku asijského a aloe vera. Slibuje vlhkost a relaxaci pro mladší a svěžejší vzhled pleti. S plátýnkem jsem pořád spokojená, maska je na pleti hodně příjemná a dobře se mi s ní relaxovalo. Po sundání pleť nelepila a byla hezky hladká.

Plátýnková maska Coconut

Třetí maskou od značky Stay Well je jejich kokosová varianta, kde se kombinují extrakty z kokosu a kyselina hyaluronová. Masa by měla udržovat ideální hladinu vlhkosti v pleti, která by pak měla působit mladistvě. Po aplikaci by měla být pleť hebká a hydratovaná, což je rozhodně pravda. Maska funguje skvěle, zvládla jsem i tu kokosovou vůni, kterou primárně nevyhledávám.

Plátýnková maska Blueberry

Poslední maskou je tato borůvková varianta, kde bychom ve složení našli výtažky z borůvek a vitamín B, což je skvělá antioxidační kombinace. Maska je určená pro čištění a revitalizaci pleti a dodání energie. Na pleti byla maska moc příjemná, skvěle fungovala a po sundání nikde nic nelepilo.

Já jsem se značkou Stay Well moc spokojená, masky mi sedly a ráda si je koupím znovu. Všechny varianty byly povedené, měla jsem i broskvovou verzi, která je taky skvělá. Znáte tyto masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Stay Well – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, neznám, ještě jsem žádnou neměla, ale beru to jako tip pro příště, nejlépe až zase bude nějaká akce na pleťové masky:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *